Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

21.09.2020 | Redakce

Posilniť akadémiu FK Senica prichádza grécky útočník Ioannis Niarchos.

Akadémia FK Senica sa pred uplynulým víkendom rozrástla o novú tvár, posilniť FK Senica U19 prichádza z Panathinaikosu Atény 18-ročný grécky útočník Ioannis Niarchos, ktorý podpísal s vedením nášho klubu dvojročný kontrakt. 

"Som veľmi šťastný, že som podpísal svoj prvý profesionálny kontrakt s klubom. Chcem pomôcť mužstvu v zápasoch svojimi gólmi," vysvetľuje na úvod mladý futbalista.

Mladý zakončovateľ si odbil premiéru v senickej U19-tke v sobotu, keď nastúpil v domácom zápase proti MFK Zemplín Michalovce. Pod výhru nášho mužstva v pomere 3:2 sa podpísal gólom a asistenciou.

"Veľmi ma teší, že som v sobotu pomohol mužstvu k trom bodom. V úvode zápasu som cítil trochu nervozitu, pretože to bol môj premiérový zápas, postupne to zo mňa však opadlo a podarilo sa mi aj skórovať," dodáva na záver Ioannis Niarchos.

"Ioannis je veľmi perspektívny futbalista, ktorý je odchovancom akadémie Panathinaikosu Atény a vďaka už osvedčenej ceste mladých gréckych futbalistov na Slovensko (Rota, Savvidis a ďalší) sme sa dostali k Ioannisovi, ktorý primárne bude najprv pôsobiť v našej U19, aby sa adaptoval a bude sa postupne pripravovať na seniorský futbal. Ide o dlhodobý plán, potenciál však už stihol ukázať v prvom zápase našej U19 proti Michalovciam, kedy bol naozaj pri všetkom podstatnom," reaguje na angažovanie mladého Gréka športový riaditeľ klubu Filip Holec.

Vitaj v našom klube Ioannis!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

24.10. | Redakce
V sobotu proti FK Pohronie

V sobotu proti FK Pohronie

23.10. | Redakce
Akadémia prerušuje tréningový proces

Akadémia prerušuje tréningový proces

23.10. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu