V piatok proti Žiline po polčase prerušené, dohrá sa v utorok 30.11.

29.11.2021 | FK Senica, foto: mskzilina.sk

V piatkovej predohrávke 16. kola zavítali na Záhorie futbalisti MŠK Žilina.

V Senici od rána výdatne pršalo a 1,5 hodiny pred výkopom začalo snežiť. Snehová perina bola čoraz silnejšia a počas celého 1. polčasu to bola riadna chumelica. Hráči mali podmienky veľmi ťažké. Po prvom dejstve hlavný rozhodca Michal Smolák zápas prerušil pre neregulárne ihrisko.

Kluby sa dohodli, že druhý polčas sa dohrá v neskoršom, náhradnom termíne, a to v utorok 30. novembra o 15:00 hod.

Seničania išli do vedenia v 16. minúte, kedy po prihrávke Oršulu, zakončoval na 16-ke Egy Vikri, prvá jeho strela bola zblokovaná, ale po druhej si lopta už našla cestu do siete za chrbát bezmocného Petráša - 1:0. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 33. min - Jánošík na pravej strane prešiel cez Šimčáka, v 16-ke prihral Bichakhchyanovi a po jeho strele sa lopta odrazila od Halabrína do protipohybu brána Ravasa - 1:1.