Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

30.05.2020 | Redakce

Juraj Piroska si po viac ako päťročnej pauze znova obliekol dres FK Senica

Štyridsaťpäť minút v senickom drese má po svojom návrate do klubu za sebou Juraj Piroska. Vo včerajšom tréningovom zápase proti Podbrezovej vybehol na ihrisko po zmene strán. 

"Bol to výborný pocit, aj keď na druhej strane trochu zvláštny, nakoľko sú tieto zápasy bez divákov," priznala po zápase klubová legenda s číslom 33.

Ostrieľaný zakončovateľ zaujal po príchode na ihrisko pozíciu podhrotového útočníka. Pri mladých spoluhráčoch bol na ihrisku viackrát súčasťou sľubne sa rozvíjajúcich akcií. Svojou aktivitou, pohybom ale aj skúsenosťami ukázal, že má po futbalovej stránke mužstvu stále čo ponúknuť. 

"Na ihrisku som sa cítil dobre. Všetko si ale musí ešte sadnúť, chce to čas. Viem však, že každým jedným zápasom to bude lepšie a lepšie, všetci sa navzájom pochopíme viac a viac," vysvetľuje Juraj Piroska.

O osude stretnutia rozhodla gólová situácia z prvého polčasu, na konci ktorej bol Samson Akinyoola. Šancu na druhý gól mali v zápase najmä striedajúci mladíci - Filip Černák či Jakub Buchel. 

"Zápas bol typický tréningový aj keď bolo vidieť, že väčšia kvalita je na našej strane. Treba však povedať, že sme v zápase občas poľavili a neboli koncentrovaní, vďaka čomu si súper vypracoval niekoľko šancí. Škoda, že sme v druhom polčase nevyužili šance, ktoré sa nám naskytli. Verím však, že po dlhej pauze príde všetko postupom času," dodal na záver Juraj Piroska.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

1.7. | Redakce
Filip Holec športovým riaditeľom klubu

Filip Holec športovým riaditeľom klubu

30.6. | Redakce
Stretnutie fanúšikov s vedením klubu

Stretnutie fanúšikov s vedením klubu

29.6. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu