Archív článkov

archív článkovarchív aktualít
  

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

6.12.Aktuálne výsledkyU19: Michalovce - Senica 1:1 (1:0), g: M. Totka; U17: Senica - Michalovce 2:1 (1:1), g: F. Buchel, P. Belko (11m); U16: Senica - Michalovce 1:0 (1:0), g: K. Kudla
24.11.Výsledky dorastovU19: Senica - Prešov 4:0 (1:0), g: D. Martišiak (11m), M. Totka, M. Lichý, J. Caro; U17: Prešov - Senica 2:0 (2:0); U16: Prešov - Senica 2:0 (1:0)
23.11.Zajtra na U19Sobota 24.11. o 10:00 h Senica U19 - Prešov; - hrá sa na umelej tráve;
17.11.Výsledky mládežeU17: Senica - Trenčín 2:1 (2:0), g: F. Buchel, P. Belko; U16: Senica - Trenčín 0:2 (0:0); U15: Z. Moravce - Senica 1:3 (0:2), g: M. Macho, K. Vávra, A. Barcaj; U14: Z. Moravce - Senica 0:2 (0:0), g: A. Barbirík, M. Rýzek; U13: Senica - Z. Moravce 1:1 (0:1); U12: Senica - Z. Moravce 9:6 (7:4)
16.11.Rozpis zápasov mládežeSobota 17.11. o 11:00 a 13:15 h Senica U17, U16 - Trenčín; Nedeľa 18.11. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Z. Moravce; - všetky zápasy sa hrajú na umelej tráve
10.11.Výsledky dorastovU19: Senica - Podbrezová 3:2 (2:1), g: D. Martišiak 2, V. Mička; U17: Podbrezová - Senica 1:2 (0:2), g: F. Buchel, M. Vyletel; U16: Podbrezová - Senica 1:0 (0:0); U15: Senica - D. Streda 1:3 (1:2), g: N. Hegyi; U14: Senica - D. Streda 0:3 (0:2)
20.10.Aktuálne výsledkyU19: Senica - Žilina 3:2 (1:1), g: V. Mička, D. Sekerka, D. Martišiak; U17: Žilina - Senica 0:1 (0:0), g: P. Belko; U16:Žilina - Senica 11:2 (6:2), g: F. Borúfka, P. Hanáček; U15: Trnava - Senica 3:1 (2:1), g: M. Macho; U14: Trnava - Senica 2:0 (0:0)
19.10.Rozpis zápasov mládežePiatok 19.10. o 15:00 a 16:30 h Senica U13, U12 - Trnava; - hrá sa na zadnej ploche; Sobota 20.10. o 10:00 h Senica U19 - Žilina; - hrá sa na hlavnom ihrisku; o 10:00 a 12:00 h Senica juniorky, žiačky - N. Zámky; - hrá sa v Čáčove
12.10.Rozpis zápasovSobota 13.10. o 10:00 a 12:00 h Senica U15, U14 - Slovan BA; - hrá sa na zadnej ploche; o 13:00 a 15:15 h Senica U17, U16 - Poprad; - hrá sa v Čáčove Nedeľa 14.10. o 10:00 a 11:30 h Senica U11, U10, U9 - Petržalka; - hrá sa na zadnej ploche; o 10:00 a 12:00 h Senica WU19, WU15 - D. Streda; - hrá sa v Čáčove
12.10.Aktuálne výsledkyU19: Poprad - Senica 1:1 (0:0), g: E. Zula; U17: Senica - Poprad 2:0 (1:0), g: M. Vyletel 2; U16: Senica - Poprad 4:1 (3:1), g: F. Borúfka 2, F. Blaha, D. Bogdalík; U15: Senica - Slovan BA 1:4 (1:1), g: N. Hegyi; U14: Senica - Slovan BA 0:1 (0:0)
9.10.Výsledky mládežeU17: Senica - Trnava 2:1 (1:0), g: M. Vyletel, T. Fila; U16: Senica - Trnava 1:2 (0:2), g: A. Prelec; U15: Dubnica - Senica 0:1 (0:1), g: M. Pavlovič; U14: Dubnica - Senica 0:1 (0:0), g: J. Ďurica;
5.10.Rozpis zápasov mládežeSobota 6.10. o 11:00 a 13:15 h Senica U17, U16 - Trnava; - hrá sa v Čáčove; Nedeľa 7.10. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Dubnica; - hrá sa na zadnej ploche;
29.9.Výsledky mládežeU17: D. Streda - Senica 0:0; U16: D. Streda - Senica 5:1 (2:1), g: Ľ. Kadlečík; U15: Senica - Inter BA 2:1 (1:1), g: N. Hegyi 2; U14: Senica - Inter BA 1:2 (1:1), g: M. Michalec
22.9.Výsledky mládežeU19: Nitra - Senica 2:3 (1:1), g: N. Pochylý 2, P. Begáň; U17: Senica - Nitra 0:1 (0:1); U16: Senica - Nitra 0:5 (0:4); U15: Levice - Senica 0:7 (0:1), g: L. Jurka a D. Dobiaš po 2, M. Pavlovič, N. Hegyi, P. Škodáček; U14: Levice - Senica 1:1 (1:0), g: A. Režnák; U13: Senica - Levice 14:0 (5:0); U12: Senica - Levice 15:5 (6:4)
21.9.Rozpis zápasov mládežePiatok 21.9. o 18:00 h Senica U10, U9 - K. Ves; - hrá sa na zadnej ploche; Sobota 22.9. o 11:00 a 13:15 h Senica U17, U16 - Nitra; - hrá sa na hlavnom ihrisku; Nedeľa 23.9. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Levice; - hrá sa na zadnej ploche; o 10:00 a 12:00 h Senica WU19, WU15 - Myjava; - hrá sa v Čáčove
15.9.Aktuálne výsledkyU19: Senica - Michalovce 2:4 (2:0), g: D. Meliš, L. Kučera; U17: Michalovce - Senica 0:1 (0:0), g: P. Belko; U16: Michalovce - Senica 0:1 (0:0), g: D. Čmarada; U15: Karlova Ves - Senica 2:4 (0:2), g: L. Jurka a M. Pavlovič po 2; U14: Karlova Ves - Senica 5:0 (2:0)
14.9.Rozpis zápasov mládežeSobota 15.9. o 11:00 h Senica U19 - Michalovce; Nedeľa 16.9. o 10:00 a 11:30 h Senica U11, U10, U9 - Domino BA; - všetko sa hrá na zadnej ploche
7.9.Rozpis zápasov mládežeSobota 8.9. o 10:00 a 12:00 h Senica U15, U14 - Domino BA; - hrá sa na zadnej ploche; 11:00 a 13:15 h Senica U17, U16 - Prešov; - hrá sa v Čáčove; Nedeľa 9.9. o 10:00 a 11:30 h Senica U11, U10, U9 - D. Streda
7.9.Výsledky mládežeU19: Prešov - Senica 0:1 (0:1), g: N. Pochylý; U17: Senica - Prešov 4:1 (2:1), g: P. Liška 2, F. Buchel, P. Belko; U16: Senica - Prešov 1:2 (0:2), g: F. Borúfka; U15: Senica - Domino BA 3:0 (2:0), g: M. Macho 2, N. Hegyi; U14: Senica - Domino BA 2:4 (1:3), g: M. Michalec, K. Bayerová
2.9.Výsledky dorastovU19: Senica - Trenčín 0:2 (0:0); U17: Trenčín - Senica 3:3 (2:1), g: P. Belko 2, M. Vyletel (11m); U16: Trenčín - Senica 3:0 (0:0)
31.8.Rozpis zápasov mládežeSobota 1.9. o 10:00 a 12:00 h Senica juniorky, žiačky - Trnava; - hrá sa v Čáčove; o 11:00 h Senica U19 - Trenčín; - hrá sa na hlavnom ihrisku; Nedeľa 2.9. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Karlova Ves; - hrá sa na zadnej ploche
29.8.Výsledky dorastovU19: Podbrezová - Senica 1:0 (0:0); U17: Senica - Podbrezová 3:0 (2:0), g: F. Buchel, P. Liška, M. Vyletel; U16: Senica - Podbrezová 6:1 (2:0), g: F. Blaha 3, K. Kudla, F. Borúfka, A. Prelec
25.8.Výsledky mládežeU17: Slovan BA - Senica 2:2 (1:0), g: T. Fila, F. Buchel; U16: Slovan BA - Senica 4:0 (0:0); U15: Senica - Púchov 0:0; U14: Senica - Púchov 1:2 (1:0), g: K. Bayerová
24.8.Rozpis zápasov mládežeSobota 25.8. o 10. a 12. h Senica U15, U14 - Púchov
18.8.Výsledky dorastuU19: MFK Ružomberok - FK Senica 2:1 (0:1), g: Želonka; U17: FK Senica - MFK Ružomberok 4:0 (1:0), g: Rampáček, M. Vyletel, F. Buchel, J. Buchel; U16: FK Senica - MFK Ružomberok 1:3 (1:0), g: Čmarada
16.6.So Žilinou 4 bodyU17: Senica - Žilina 3:3 (1:2), g: P. Udvorka 2, M. Želonka; U16: Senica - Žilina 2:0 (2:0), g: F. Buchel, V. Šúrek
11.6.Aktuálne výsledkyU19: Senica - Podbrezová 1:3 (1:1), g: D. Martišiak; U17: Podbrezová - Senica 2:2 (1:1), g: M. Mihál, L. Meňuš; U16: Podbrezová - Senica 0:2 (0:1), g: M. Bevelaqua 2; U15: Púchov - Senica 1:3 (1:0), g: F. Blaha 2, Ľ. Kadlečík; U14: Púchov - Senica 1:1 (0:0), g: J. Vyletel; žiačky: Senica - Šaľa 23:0 (8:0); juniorky: Senica - Šaľa 4:4 (1:2)
2.6.Výsledky mládežeU19: Ružomberok - Senica 3:0 (2:0); U17: Senica - Bardejov 4:1 (2:1), g: V. Mička 2, M. Želonka, D. Meliš; U16: Senica - Bardejov 2:1 (2:1), g: M. Vyletel, J. Buchel; U15: Inter BA - Senica 3:3 (0:2), g: L. Koprna, T. Knap, Ľ. Kadlečík; U14: Inter BA - Senica 1:1 (1:0), g: L. Jurka; žiačky: Slovan BA - Senica 3:2 (2:1), g: V. Krásna, K. Bayerová; juniorky: Trnava "B" - Senica 2:4 (2:3), g: P. Vajsábelová 2, T. Morávková, A. Kuchtová
1.6.Rozpis zápasovSobota 2.6. o 14:00 a 16:15 h Senica U17, U16 - Bardejov; - hrá sa na zadnej ploche!!!; Nedeľa 3.6. o 10:00 a 11:30 h Senica U13, U12 - Inter BA; - hrá sa na zadnej ploche
22.5.Hľadáme hospodáraFK Senica hľadá do svojich radov hospodára na dohodu na ihrisko v Čáčove. Nástupný čistý plat 500 €. Viac info: Pavol Hutta - 0915 915 030
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Alan, ďakujeme!

Alan, ďakujeme!

13.12. | Igor Tabiš
Rudolf Bíly: Budem šťastný, ak dokážeme vychovať čo najviac inteligentných futbalistov

Rudolf Bíly: Budem šťastný, ak dokážeme vychovať čo najviac inteligentných futbalistov

12.12. | Igor Tabiš
Jozef Uhlár: Musíme zlepšiť defenzívu i ofenzívu

Jozef Uhlár: Musíme zlepšiť defenzívu i ofenzívu

11.12. | Igor Tabiš

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu