Klubový fotbal je pro mnoho dětí nedostupný

0

Trenér mládežnického fotbalu Pierre Hedji spoluzaložil klub DCXI, aby dal dětem ve Washingtonu D.C. možnost učit se hrát, rozvíjet své dovednosti a soutěžit, stejně jako to dělal on, když vyrůstal v Beninu.

Když se jako dvanáctiletý přestěhoval do USA, hrál fotbalové zápasy, většinou s dalšími přistěhovalci. Vzpomíná si, že na něj udělalo velký dojem, když jednou jeden kluk přinesl skutečné kužely.

Na rozdíl od většiny klubů v oblasti Washingtonu má DCXI (DC Eleven) jakýsi model “zaplať, kolik můžeš”. Blog Pořádají večerní tréninky, aby rodiče, kteří pracují, mohli přivést své děti.

Ochrana

Je důležité chránit se a nosit ochranné pomůcky, abyste se ochránili před zraněním. Měli byste nosit chrániče holení, které jsou vyrobeny z plastu a lehkého pěnového materiálu. To vás ochrání před zraněním, pokud soupeř provede nějaký tvrdý zákrok nebo vás zachytí při skluzu.

Měli byste také nosit dlouhé rukávy a kalhoty, abyste se vyhnuli pořezání nebo pohmožděninám na nohou, pokud hrajete v mokrých podmínkách. Abyste si při zákrocích chránili ruce před spálením koberce, měli byste používat rukavice.

Co si vzít na sebe při hraní fotbalu v dešti

Při hraní fotbalu v dešti je důležité mít na sobě správné oblečení. Měli byste nosit lehké oblečení, které je prodyšné a zároveň nepromokavé. Pokud nosíte špatné oblečení, ztěžkne, když je mokré, a ztěžuje vám hraní fotbalu.

Při udržování těla v suchu byste měli také udržovat tělo v teple, pokud je tam stará zima. Pokud je totiž vaše tělo mokré a je vystaveno studenému vzduchu, může to vést k podchlazení, což nechcete. Pojďme si tedy probrat, jak se můžete obléknout na fotbal, když se chystáte hrát v deštivém počasí.

Co dělat po hraní fotbalu v dešti

Převlékněte si hadry

Po hře v dešti je důležité si co nejdříve vyměnit oblečení. Pokud hrajete v chladném počasí příliš dlouho, může vám mokré oblečení způsobit onemocnění. Proto je lepší si oblečení co nejdříve převléknout a usušit. Dbejte na to, abyste při převlékání nebyli vystaveni studenému vzduchu. Lepší je převlékat se uvnitř domu nebo na jakémkoli uzavřeném místě. Pokud je vaše tělo při převlékání vystaveno studenému vzduchu, může to vést k podchlazení nebo k jakémukoli běžnému onemocnění, jako je horečka a chřipka.

Co dělat po hraní fotbalu v dešti

Očistěte si boty

Po hraní fotbalu v dešti je zřejmé, že vaše kopačky jsou zablácené a mokré. Proto je důležité je co nejdříve vyčistit. Protože když je bláto čerstvé, nezabere mi tolik času a práce, ale jakmile uschne, bude těžké je vyčistit.

Očistěte si boty kartáčem. Pokud jsou vaše tretry příliš špinavé, můžete k odstranění nečistot použít saponát a vlažnou vodu. Vyvarujte se příliš silného tření kartáčem, protože by mohlo dojít k poškození materiálu kopaček. Po vyčištění je nezapomeňte otřít přebytečnou vodu suchým hadříkem nebo ručníkem.

Před dalším nošením se ujistěte, že jsou zcela suché. Kopačky uchovávejte na volném prostranství. Můžete je mít na přímém slunečním světle, ale ujistěte se, že není příliš horké. Někteří z vás se mohou pokusit použít fén, aby proces urychlili, To se nedoporučuje. K jejich úplnému vysušení používejte pouze přirozený vzduch.

Snězte něco teplého

Po vyčerpávající hře v dešti je důležité sníst něco teplého, aby se vaše tělo mohlo rychle zotavit. Horkými produkty se rozumí něco, co dokáže zahřát vaše tělo, například čaj nebo káva, polévka, sklenice mléka apod.

Pokud jste profesionál, měli byste být přísní ve svém jídelníčku a dbát na to, abyste jedli něco, co je zdravé, ale zároveň to dokáže zahřát vaše tělo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno