Fortuna liga 2019/20

kolodátumdomácihostia  
1. so 20.7.2019  FK Pohronie  ŠK Slovan Bratislava 1:3 (0:1)
1. so 20.7.2019  Michalovce  Žilina 0:3 (0:3)
1. so 20.7.2019  FK Senica  Trenčín 3:1 (0:1)
1. ne 21.7.2019  MFK Ružomberok  Nitra 1:0 (0:0)
1. ne 21.7.2019  FC Spartak Trnava  ŠKF Sereď 2:0 (1:0)
1. ne 21.7.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Dunajská Streda 1:2 (1:0)
2. so 27.7.2019  ŠK Slovan Bratislava  Michalovce 3:0 (2:0)
2. so 27.7.2019  Trenčín  MFK Ružomberok 1:1 (1:1)
2. so 27.7.2019  ŠKF Sereď  FK Senica 2:1 (0:0)
2. so 27.7.2019  Nitra  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:1 (0:1)
2. ne 28.7.2019  Žilina  FC Spartak Trnava 4:2 (2:0)
2. ne 28.7.2019  Dunajská Streda  FK Pohronie 5:1 (2:0)
3. so 3.8.2019  Žilina  Trenčín 2:1 (1:0)
3. so 3.8.2019  FK Senica  ŠK Slovan Bratislava 0:3 (0:2)
3. so 3.8.2019  MFK Ružomberok  FK Pohronie 0:1 (0:0)
3. so 3.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Michalovce 1:0 (1:0)
3. ne 4.8.2019  FC Spartak Trnava  Nitra 2:0 (1:0)
3. ne 4.8.2019  ŠKF Sereď  Dunajská Streda 3:1 (0:0)
4. so 10.8.2019  Michalovce  FK Senica 3:0 (3:0)
4. so 10.8.2019  MFK Ružomberok  Žilina 2:3 (0:3)
4. so 10.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 4:0 (1:0)
4. so 10.8.2019  Trenčín  Dunajská Streda 2:1 (0:1)
4. so 10.8.2019  Nitra  ŠKF Sereď 3:2 (1:0)
4. ne 11.8.2019  FK Pohronie  FC Spartak Trnava 2:2 (0:1)
5. so 17.8.2019  FK Senica  MFK Ružomberok 2:2 (2:1)
5. so 17.8.2019  FC Spartak Trnava  Trenčín 1:2 (1:1)
5. so 17.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Pohronie 0:0  
5. so 17.8.2019  Žilina  Nitra 3:0 (2:0)
5. so 17.8.2019  ŠKF Sereď  ŠK Slovan Bratislava 0:4 (0:2)
5. ne 18.8.2019  Dunajská Streda  Michalovce 1:1 (0:1)
6. pi 23.8.2019  FK Senica  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 1:3 (1:1)
6. so 24.8.2019  FK Pohronie  Trenčín 0:4 (0:2)
6. so 24.8.2019  Michalovce  ŠKF Sereď 1:1 (1:1)
6. so 24.8.2019  MFK Ružomberok  FC Spartak Trnava 0:1 (0:1)
6. ne 25.8.2019  ŠK Slovan Bratislava  Žilina 1:1 (1:0)
6. ne 25.8.2019  Nitra  Dunajská Streda 1:2 (1:1)
7. so 31.8.2019  Žilina  FK Senica 5:0 (1:0)
7. so 31.8.2019  FC Spartak Trnava  Michalovce 2:1 (0:1)
7. so 31.8.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  MFK Ružomberok 4:2 (3:0)
7. so 31.8.2019  ŠKF Sereď  FK Pohronie 3:3 (1:2)
7. ne 1.9.2019  Trenčín  Nitra 2:2 (2:0)
7. ne 1.9.2019  Dunajská Streda  ŠK Slovan Bratislava 5:2 (2:1)
8. so 14.9.2019  FK Senica  Dunajská Streda 0:1 (0:0)
8. so 14.9.2019  Michalovce  Trenčín 2:1 (2:0)
8. so 14.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Žilina 0:0  
8. so 14.9.2019  FK Pohronie  Nitra 0:3 (0:2)
8. so 14.9.2019  MFK Ružomberok  ŠKF Sereď 1:1 (1:0)
8. ne 15.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  FC Spartak Trnava 2:0 (1:0)
9. st 18.9.2019  FC Spartak Trnava  FK Senica 0:0  
9. so 21.9.2019  ŠKF Sereď  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 0:0  
9. so 21.9.2019  Dunajská Streda  MFK Ružomberok 0:1 (0:1)
9. so 21.9.2019  Žilina  FK Pohronie 2:1 (1:0)
9. so 21.9.2019  Nitra  Michalovce 0:2 (0:0)
9. ne 22.9.2019  Trenčín  ŠK Slovan Bratislava 2:4 (1:2)
10. so 28.9.2019  FK Senica  FK Pohronie 19:00  
10. so 28.9.2019  ŠK Slovan Bratislava  Nitra 19:00  
10. so 28.9.2019  ŠKF Sereď  Trenčín 16:30  
10. so 28.9.2019  Michalovce  MFK Ružomberok 19:00  
10. ne 29.9.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FC Spartak Trnava 18:00  
10. ne 29.9.2019  Dunajská Streda  Žilina 18:00  
11. so 5.10.2019  Nitra  FK Senica 17:00  
11. so 5.10.2019  Žilina  ŠKF Sereď 17:00  
11. so 5.10.2019  Trenčín  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 17:00  
11. so 5.10.2019  FC Spartak Trnava  Dunajská Streda 16:30  
11. so 5.10.2019  FK Pohronie  Michalovce 17:00  
11. ne 6.10.2019  MFK Ružomberok  ŠK Slovan Bratislava 18:00  
12. so 19.10.2019  Trenčín  FK Senica 17:00  
12. so 19.10.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Pohronie 17:00  
12. so 19.10.2019  Žilina  Michalovce 17:00  
12. so 19.10.2019  Nitra  MFK Ružomberok 17:00  
12. so 19.10.2019  ŠKF Sereď  FC Spartak Trnava 17:00  
12. so 19.10.2019  Dunajská Streda  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 17:00  
13. so 26.10.2019  FK Senica  ŠKF Sereď 17:00  
13. so 26.10.2019  MFK Ružomberok  Trenčín 17:00  
13. so 26.10.2019  FC Spartak Trnava  Žilina 17:00  
13. so 26.10.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Nitra 17:00  
13. so 26.10.2019  FK Pohronie  Dunajská Streda 17:00  
13. ne 27.10.2019  Michalovce  ŠK Slovan Bratislava 17:00  
14. so 2.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  FK Senica 17:00  
14. so 2.11.2019  Trenčín  Žilina 17:00  
14. so 2.11.2019  FK Pohronie  MFK Ružomberok 17:00  
14. so 2.11.2019  Nitra  FC Spartak Trnava 17:00  
14. so 2.11.2019  Dunajská Streda  ŠKF Sereď 17:00  
14. so 2.11.2019  Michalovce  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 17:00  
15. so 9.11.2019  FK Senica  Michalovce 17:00  
15. so 9.11.2019  Dunajská Streda  Trenčín 17:00  
15. so 9.11.2019  Žilina  MFK Ružomberok 17:00  
15. so 9.11.2019  FC Spartak Trnava  FK Pohronie 17:00  
15. so 9.11.2019  ŠKF Sereď  Nitra 17:00  
15. ne 10.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠK Slovan Bratislava 17:00  
16. so 23.11.2019  MFK Ružomberok  FK Senica 14:00  
16. so 23.11.2019  FK Pohronie  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 14:00  
16. so 23.11.2019  Michalovce  Dunajská Streda 14:00  
16. so 23.11.2019  Nitra  Žilina 14:00  
16. so 23.11.2019  Trenčín  FC Spartak Trnava 14:00  
16. so 23.11.2019  ŠK Slovan Bratislava  ŠKF Sereď 14:00  
17. so 30.11.2019  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  FK Senica 14:00  
17. so 30.11.2019  Trenčín  FK Pohronie 14:00  
17. so 30.11.2019  ŠKF Sereď  Michalovce 14:00  
17. so 30.11.2019  FC Spartak Trnava  MFK Ružomberok 14:00  
17. so 30.11.2019  Dunajská Streda  Nitra 14:00  
17. ne 1.12.2019  Žilina  ŠK Slovan Bratislava 14:00  
18. so 7.12.2019  FK Senica  Žilina 14:00  
18. so 7.12.2019  Michalovce  FC Spartak Trnava 14:00  
18. so 7.12.2019  MFK Ružomberok  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 14:00  
18. so 7.12.2019  Nitra  Trenčín 14:00  
18. so 7.12.2019  ŠK Slovan Bratislava  Dunajská Streda 14:00  
18. so 7.12.2019  FK Pohronie  ŠKF Sereď 14:00  
19. so 15.2.2020  Dunajská Streda  FK Senica 14:00  
19. so 15.2.2020  Trenčín  Michalovce 14:00  
19. so 15.2.2020  Žilina  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 14:00  
19. so 15.2.2020  Nitra  FK Pohronie 14:00  
19. so 15.2.2020  FC Spartak Trnava  ŠK Slovan Bratislava 14:00  
19. so 15.2.2020  ŠKF Sereď  MFK Ružomberok 14:00  
20. so 22.2.2020  FK Senica  FC Spartak Trnava 14:00  
20. so 22.2.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  ŠKF Sereď 14:00  
20. so 22.2.2020  MFK Ružomberok  Dunajská Streda 14:00  
20. so 22.2.2020  FK Pohronie  Žilina 14:00  
20. so 22.2.2020  ŠK Slovan Bratislava  Trenčín 14:00  
20. so 22.2.2020  Michalovce  Nitra 14:00  
21. so 29.2.2020  FK Pohronie  FK Senica 14:00  
21. so 29.2.2020  FC Spartak Trnava  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 14:00  
21. so 29.2.2020  Žilina  Dunajská Streda 14:00  
21. so 29.2.2020  Žilina  Dunajská Streda 14:00  
21. so 29.2.2020  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 14:00  
21. so 29.2.2020  Nitra  ŠK Slovan Bratislava 14:00  
21. so 29.2.2020  Trenčín  ŠKF Sereď 14:00  
21. so 29.2.2020  MFK Ružomberok  Michalovce 14:00  
22. so 7.3.2020  FK Senica  Nitra 14:00  
22. so 7.3.2020  ŠKF Sereď  Žilina 14:00  
22. so 7.3.2020  ŠK Slovan Bratislava  MFK Ružomberok 14:00  
22. so 7.3.2020  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  Trenčín 14:00  
22. so 7.3.2020  Dunajská Streda  FC Spartak Trnava 14:00  
22. so 7.3.2020  Michalovce  FK Pohronie 14:00  
 
A-tím
Rozpis a výsledky Európska liga
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v rade

Mládež v akcii: Druhé víťazstvo U19-ky v rade

23.9. | Igor Tabiš
Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

Mládež v akcii: Víkendový program mládežníckych družstiev

20.9. | Igor Tabiš
Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá fér

Štartuje nová kampaň s názvom Fortuna liga hrá fér

19.9. | SFZ

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu