Výhra najtesnejším rozdielom

29.05.2020 | Redakce

V druhom tréningovom zápase sme zdolali účastníka druhej najvyššej ligy FK Železiarne Podbrezová.

0.kolo, piatok 29.5.2020, 15:00
1
0
(1:0)
FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
FK Senica: Vorel (46. Chropovský) - Lukáčik (63. Fadairo), Didiba, Mihál (46. Šalata), Yenne (63. F. Buchel), Addo (82. Horniak) Moses (63. J. Buchel), Totka (56. Bočkay), Duda (63. Černák), Meliš (46. Piroska), Akinyoola (63. Sulley)
FK Železiarne Podbrezová: Ludha - Chvátal, Tatar (63. Jenat), Bartoš, Petrák, Bakaľa (46. Raffay), Pribula (62. Ďatko), Pastorek, Szetei (70. Trapanovski), Košuda (70. Galčík), Pavúk (70. Koleň)

Góly: 20. Akinyoola

Rozhodovali: Otrubčák - Obeda, Patka

Úvod tréningového stretnutia bol opatrný s viacerými nepresnosťami na oboch stranách. V 6.minúte to skúšal po prihrávke Akinyoolu z diaľky Lukáčik, pokus defenzívneho hráča s číslom 8 bol ale nepresný. V 11.minúte našiel Moses výbornou diagonálnou prihrávkou za obranu Yenneho, ktorý sa presadil na pravom krídle a odcentroval, pred dobiehajúcim Akinyoolom loptu odkopol jeden z obrancov hostí. Na druhej strane sa dostal po dlhom nákope za obranu kapitán hostí Pribula, v samostatnom nájazde na Vorela ale nebol úspešný. V 18.minúte zakončoval po centri Yenneho z voleja Akinyoola - opäť nepresne. V 20.minúte vymyslel skvelú finálnu prihrávku za obranu Moses, do tretice to Akinyoolovi vyšlo - loptu si hodil okolo vybiehajúceho Ludhu a pohodlne zakončil do prázdnej brány - 1:0. V 26.minúte našiel Yenne prihrávkou v šestnástke Dudu, ten zakončoval bránený v ťažkej pozícii nad bránu. Moses o niekoľko sekúnd našiel ďalšou dobrou prihrávkou Dudu, ten poslal loptu na Meliša, ktorý ju pristavil Akinyoolovi - s jeho zakončením si Ludha poradil. V 28.minúte sa pripomenuli hostia, Pavúk zhruba z 25 metrov nastrelil brvno Vorelovej brány. V 32.minúte to skúšal za hostí tečovanou strelou spoza šestnástky Petrák. V 33.minúte sa dostal do dobrej príležitosti po prihrávke od Yenneho aktívny Duda, strela českého futbalistu tesne minula pravú žrď brány hostí.

Po zmene strán sa dostal k zakončeniu po rohovom kope Addo, osamotený na zadnej tyči netrafil bránu hostí. V 51.minúte sa dostal k zakončeniu Akinyoola, jeho pokus bol ale nepresný. O tri minúty zakončoval opäť Akinyoola, tentokrát sa Ludha predviedol dobrým zákrokom. V 66.minúte zakončoval striedajúci Jakub Buchel po prihrávke od Sulleya, Ludha si ale poradil. V 73.minúte zakončoval po prihrávke od Adda striedajúci Fadairo, jeho pokus bol tečovaný. V 75.minúte prenikol až do šestnástky Galčík, striedajúci hráč hostí ale nakoniec prestrelil bránu Chropovského. V 76.minúte rozbehol akciu po krídle Filip Buchel, k strieľanému centru sa dostal Piroska, jeho pokus tečoval striedajúci Černák - bránu hostí ale netrafil. V 80.minúte zakončoval hlavou nepresne po štandardke striedajúci Koleň. V 86.minúte poslal Sulley výborný center na kopačku Filipa Buchela, strelu odchovanca klubu Ludha dobrým zákrokom zneškodnil. V 88.minúte vysunul Jakub Buchel Černáka, Ludha predviedol ďalší výborný zákrok, ktorým znemožnil skórovanie Černákovi.