FK Senica: Vorel - Krč, Dias, Otrísal, Klapan, Tešija, El Moudane, Petshi (61. Totka), Zezinho, Deretti (75. Caro), Ségbé (87. Martišiak)
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble: Chovan - Brašeň, Asanovič, Grozdanovski, Kwin, Chren (78. Tkáč), Dočekal (31. Práznovský), Lupták, Ďubek, Kelez (40. Švec), Válovčan

Góly: 11. vlastný (Kwin), 25. Ségbé, 54. Deretti - 56. Ďubek (11m)

Žlté karty: 56. Otrísal, 74. Deretti, 90. Totka - 44. Grozdanovski, 74. Brašeň, 74. Lupták

Červené karty: 22. Kwin

Rozhodovali: Chmura - Ádam, Perát

Diváci: 867

Úvod stretnutia bol z oboch strán veľmi opatrný. V 2. minúte si nabehol na center Klapana Ségbé, reprezentant Beninu len tesne minul bránu hostí. V 11. minúte padol úvodný gól zápasu, dobrý center Zezinha poslal do vlastnej brány hosťujúci stopér Kwin. V 14. minúta zahrával voľný kop z dobrej vzdialenosti El Moudane, jeho strela nakoniec skončila na brvne. V 22. minúte hosťujúci stopér Kwin urobil hrubú chybu, po ktorej by išiel Deretti sám na brankára, ale Kwin ho nedovolene zastavil. Za svoj zákrok videl od hlavného rozhodcu červenú kartu. O tri minúty neskôr sme viedli už dvojgólovým rozdielom, Zezinho poslal do šestnástky opäť skvelý center, na ktorý si hlavičkou naskočil Ségbé - 2:0. V 40. minúte sa do jedinej šance prvého polčasu dostali aj hostia, Válovčanov pokus skončil na pravej žrdi brankára Vojtečha Vorela. Poslednú šancu mal pred odchodom do kabín Ségbé,  v šestnástke obišiel dvoch hráčov, Chovan ale jeho pokus zneškodnil.

Po zmene strán pridal náš tretí gól Deretti, keď šikovne tečoval prudký center Ségbého - 3:0. Odpoveď hostí prišla z pokutového kopu v 56. minúte, ktorý premenil Ďubek. V 60. minúte mohol pridať náš štvrtý gól Dias, ktorý si nabehol na center Zezinha. Jeho pokus len tesne minul bránu hostí. Dvadstať minút pred koncom utiekol obrancom hostí Deretti, svojou prihrávkou ponúkol Ségbému druhý gól v zápase - útočník Beninu ale Chovana neprekonal. V závere zápasu to skúšal prudkou strelou Krč, jeho pokus ale netrafil bránu Chovana.

Ricardo Chéu (tréner FK Senica): "Myslím si, že sme si víťazstvo zaslúžili. Aj pred vylúčením sme kontrolovali zápas. ViOn hrozil iba po štandardkách. Pripravovali sme sa na dlhé nakopávané lopty. Vedeli sme, že keď ubránime ich štandardky zvíťazíme. Presne takto sme prehrali náš prvý zápas v nadstavbovej časti proti ViOn-u. Vyhrali sme 3:1, no mohli sme pridať aj ďalšie góly. Je dôležité poznamenať, že dnes sme dohrali zápas s troma hráčmi z našej akadémie. Neustále s nami trénujú na tréningu a pripravujeme ich na tieto momenty. V našom tíme majú budúcnosť v nasledujúcej sezóne. Na Slovensku sme vytvorili niečo špeciálne, tím ako Senica, ktorý bol posledný a vyhral sedem zápasov v rade. ViOn-u želám veľa šťastia v poslednom zápase sezóny. Viem, aké to je byť v tejto pozícii."

Karol Praženica (tréner FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble): "Súperovi by som chcel zagratulovať k víťazstvu. Zápas bol ovplyvnený našim vstupom do zápasu, boli sme nekoncentrovaní, výsledkom čoho bol vlastný gól. Následne sme dostali červenú kartu, vstup do zápasu sme si predstavovali inak. Paradoxne od nášho vylúčenia sme začali hrať aktívnejšie. Hrozili sme z protiútokov a štandardných situácií. Proti rozbehnutému súperovi bolo náročné otočiť zápas."