V úvodnom zápase prípravy remíza s Banskou Bystricou

V úvodnom zápase prípravy remíza s Banskou Bystricou

16.01.2019 | Igor Tabiš

V úvodnom prípravnom zápase nám na víťazstvo nestačilo ani dvojgólové vedenie.

PZ, streda 16.1.2019, 13:00
FK Senica FK Senica
2
2
(2:0)
Banská Bystrica Banská Bystrica
FK Senica: 1.polčas: Taborda - Herrera, Dias (30. Otrísal), Kay, Asmah, Zezinho, Petshi, Tešija, Bonsu, Castaňeda, Ségbé 2.polčas: Vorel - Totka, Kay (70. Dias), Otrísal, Asmah (80. Krč), El Moudane, Klapan, Tešija (70. Zezinho), Addo (75. Ségbé), Caro (75. Castaňeda), Martišiak

Góly: 14. Bonsu, 45. Ségbé


Komentár

Do zápasu sme vstúpili aktívne, po štandardnej situácii sa k lopte dostal Ségbé, nakoniec zakončoval z ťažkej pozície otočený chrbtom k bráne - brankár hostí si s jeho strelou poľahky poradil. V 13. minúte sme po rýchlej akcii otvorili skóre zápasu, Asmah v úniku z ľavej strany presne odcentroval, jeho prihrávku dotlačil do siete Bonsu - 1:0. O päť minút neskôr vyskúšal pozornosť brankára hostí spoza šestnástky Castaňeda. V 22. minúte vyslal Ségbého do úniku Zezinho, brankár hostí však jeho strelu vyrazil na roh. O niekoľko desiatok sekúnd neskôr založil presným výkopom rýchlu akciu Taborda, na ktorej konci bol Ségbé - jeho center hľadajúci spoluhráča hosťujúci brankár upratal na roh. V 37. minúte ponúkol Ségbému ďalšiu šancu na skórovanie Zezinho, brankár hostí vyšiel aj z tohto minisúboja víťazne. Tesne pred odchodom do kabín sme po nedorozumení hostí v obrane pridali druhý gól, šťastným strelcom bol Ségbé - 2:0.

Do druhého polčasu sme vstúpili so značne obmenenou zostavou. V 55. minúte kryl strelecký pokus hosťujúceho hráča Vorel. V 57. minúte sa hostia dočkali, Prikrylova hlavička skončila po rohovom kope v siete - 2:1. Tretí gól nášho mužstva mal na kopačke Klapan, po jeho individuálnej akcii sa ale skóre zápasu nemenilo. V 66. minúte hostia z Banskej Bystrice vyrovnali, strelcom gólu bol Galić - 2:2. O osude stretnutia mohol v závere zápasu rozhodnúť Dias - hlavičkové pokusy brazílskeho obrancu ale neskončili v sieti a tak sa skóre zápasu už nezmenilo.

Ohlasy trénerov

Ricardo Chéu (tréner FK Senica): "Bol to prvý prípravný zápas. Dôležité bolo, aby sme pochopili, čo potrebujeme zlepšiť a akých hráčov máme a zároveň aj potrebujeme. Urobili sme niekoľko chýb, je ich však lepšie urobiť teraz, pretože pri štarte súťaže potrebujeme byť sústredení. Na začiatku je normálne, že nemáme dostatok fyzickej kondície, aby sme dosiahli lepší výsledok. Dôležité je, aby sme sa sústredili na našu prácu a systém, ktorý vytvárame pre tento tím."

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu