V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

23.05.2020 | Redakce

Na Tehelnom poli sme v tréningovom zápase uhrali proti Slovanu Bratislava bezgólovú remízu.

0.kolo, sobota 23.5.2020, 11:00
ŠK Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava
0
0
FK Senica FK Senica
ŠK Slovan Bratislava: 1.polčas: Šulla - Lovat, Apau, Božikov, Pauschek, de Kamps, Lavrinčík, Daniel, Medved, Tzovaras, Henty 2.polčas: Trnovský - Medveděv, Abena, De Marco, Bajrič, Mustafič, Nono, Ratao, Mašulovič, Moha, Ožbolt
FK Senica: Vorel (46. Chropovský) - Mihál, Didiba, Lukáčik (73. Šalata), Cascardo (83. J. Buchel), Yenne (73. F. Buchel), Moses (59. Duda), Deket (59. Addo), Totka (83. Lichý), Meliš (59. Sulley), Akinyoola (73. Černák)

Rozhodovali: Kružliak - T. Somoláni, Pozor


Komentár

Vstup do tréningového zápasu vyšiel lepšie Slovanu, do prvej vážnej príležitosti sa dostal Medved, pred vybiehajúcim Vorelom stihol aj zakončiť, jeho pokus však bránu netrafil. V 16. minúte sa za našou obranou uvoľnil znova Medved, jeho strela z úrovne šestnástky tesne minula pravú žrď. Na druhej strane sa v šestnástke presadil Akinyoola, na poslednú chvíľu jeho strelecký pokus domáci zblokovali. V 18. minúte to vyskúšal strelou spoza šestnástky Daniel, po jeho tečovanej strele nasledoval rohový kop, z ktorého opečiatkoval konštrukciu Vorelovej brány Pauschek. Hra následne pokračovala ďalej, sľubne sa rozvíjajúci protiútok sme ale nedotiahli do úspešného konca. V 43. minúte strieľal z voľného priameho kopu Moses, jeho strela ľavačkou bola zrazená na rohový kop.

Po zmene strán sa do vyloženej šance dostal Ratao, osamotený pred Chropovským nedokázal hlavou usmerniť prudko letiaci center. Na opačnej strane sa dostala do prečíslenia trojica Akinyoola - Moses - Yenne, druhý menovaný našiel svojim centrom iba pripraveného gólmana domácich. V 53. minúte vystrelil nepresne spoza šestnástky Ožbolt. O niekoľko okamihov neskôr uspel v osobnom súboji proti Abenovi Akinyoola, loptu posunul na Mosesa, ktorý finálnou prihrávkou ponúkol Melišovi stopercentnú príležitosť na skórovanie - strelecký pokus odchovanca nášho klubu domáci v poslednej chvíli zblokovali. Následne to skúšal z hranice šestnástky na dvakrát aktívny Moses, ani tentokrát sa nezapísal do streleckej listiny. V 60. minúte mal gól na kopačke Moha, z vnútra šestnástky pravačkou netrafil bránu Chropovského. V 67. minúte vysunul Totka striedajúceho Sulleya, jeho pokus zblokovala obrana Slovana na rohový kop. V 71. minúte sa vo vnútri šestnástky dostal k zakončeniu Moha, Chropovský bol však na jeho prízemnú strelu pripravený. V 87. minúte zahodil najväčšiu príležitosť zápasu po prízemnom centri od Rataa Moha - nikým nestrážený z hranice päťky prestrelil prázdnu bránu. 

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Športovec roka 2019 z pohľadu klubu

Športovec roka 2019 z pohľadu klubu

28.5. | Redakce
V piatok proti Podbrezovej v tréningovom zápase

V piatok proti Podbrezovej v tréningovom zápase

28.5. | Redakce
Jeden sen, dvaja bratia

Jeden sen, dvaja bratia

26.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu