V príprave remíza s Třincom

21.01.2015 | Milan Ondruš

V prípravnom stretnutí remizovali Seničania s Třincom 1:1. O jediný gól Záhorákov sa postaral stopér Petr Pavlík.

Pripr, streda 21.1.2015, 12:00
1
1
(1:0)
Třinec Třinec
FK Senica: Šulla (46. Kubica) - Chvátal, Pavlík, Pillár, Mazáň - Hušek - Hlohovský, Opiela, Kalabiška (65. Dolný) - Piroska - Majtán

Góly: 20. Pavlík - 83. Dedič

V treťom prípravnom stretnutí privítali Záhoráci českého druholigistu Fotbal Třinec, v drese ktorého nastúpil i bývalý kanonier FK Senica Ondřej Smetana. V prvom polčase boli aktívnejší domáci futbalisti, v 15. min sa do tutovky dostal Kalabiška, no nedal. V 20. min zahrával Piroska štandardnú situáciu, najvyššie vyskočil Pavlík a bolo to 1:0. O necelú minútu našiel Hlohovský ideálne Majtána, jeho strela len tesne minula bránu.

Po zmene strán poslal na trávnik Třinec úplne čerstvú jedenástku. Senica už nebola tak aktívna ako v prvom polčase. Do šancí sa dostávali aj hostia. V 57. min sa k dorážke dostal Dedič, no zblízka poslal loptu nad bránu. V 62. min mal čistú príležitosť Majtán, poistku v podobe druhé gólu však nedal. V 77. min to bol opäť Majtán, ktorý sa zoči-voči ocitol pred hosťujúcim brankárom, opäť ale v tutovke neuspel. Po nepremenených príležitostiach tak prišiel trest. V 83. min vyrovnal zblízka hlavou Dedič. Do konca stretnutia už gól nepadol, Senica tak remizovala s Třincom 1:1.