V druhom zápase výhra nad Dubnicou

22.01.2020 | Ivan Tobiáš

V ďalšom prípravnom stretnutí sme privítali ďalšieho druholigistu - Dubnicu. Po druhopolčasovej prevahe sme zvíťazili najtesnejším rozdielom 1:0.

7.kolo, streda 22.1.2020, 13:00
1
0
(0:0)
Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom
FK Senica: Taborda (46. Tetičkovič) - Mihál, Addo, Lukáčik (60. Totka), Didiba, Baumgartner, Cascardo, Yenne, Meliš (80. Sulley), Akinyoola, Dias

gól: 70. Denis Baumgartner, rozhodovali: Obeda - Otrubčák, Patka

Aj v druhom zápase si zverenci trénera Michala Ščasného zmerali sily s druholigistom, tentoraz s Dubnicou. V prvom polčase sa hral priemerný futbal, hralo sa prevažne medzi 16-kami a obidve mužstvá si vypracovali po dve príležitosti. Po prestávke bola hra plne v réžii našich chlapcov, hralo sa na jednu bránu, ale v útočnej fáze sme sa dlho nevedeli presadiť. Až v 70. minúte po centri Yenneho dokázal prekonať hosťujúceho brankára z vnútra 16-ky Denis Baumgartner. V závere sa Dubničania snažili o vyrovnanie, ale boli to naši hráči, ktorí mohli viackrát zvýšiť vedenie, ale Yenne, Baumgartner ani Cascardo svoje tutovky nepremenili.

Michal Ščasný (tréner FK Senica): "V tomto stretnutí sme sa na začiatku horšie pohybovali ako v sobotu, čo je po náročných tréningoch normálne. Po prestávke sme ale ukázali zopár pekných akcií a z množstva príležitostí sme dokázali premeniť aspoň jednu. V príprave nie sú pre mňa výsledky až tak dôležité".