S Dolnými Vestenicami sme si poradili hladko 5:0

08.08.2018 | Tomáš Nečas

2. kolo Slovnaft cupu je úspešne za nami. FK Senica si poradila so súperom z Dolných Vesteníc vysokým rozdielom 5:0.

2.kolo, streda 8.8.2018, 17:00
ŠK Vegum Dolné Vestenice ŠK Vegum Dolné Vestenice
0
5
(0:3)
ŠK Vegum Dolné Vestenice: Bohunský - Šagát (61. Bruška), Šrámka, Šamko, Kolenčík (78. Kosík), Liška, Kastelovič, Bublák, Olej, Matiaško, Tadial (38. Pagáč)
FK Senica: Vorel - DIas (46. Nirennold), Otrísal, Kotula - Herrera, Cuadros (46. Kováč), Zezinho, Tešija, Asmah - Segbe (46. Celis), Castaneda

góly: 5. Otrísal , 24. Segbe, 37. Castaneda, 56. Celis, 89. Kováč

Diváci: 1050

V druhom kole Slovnaft cupu sme nastúpili na pôde ŠK Vegum Dolné Vestenice. Náš súper si v prvom kole poradil s OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom až po pokutových kopoch, ktoré vyhral pomerom 5:4.

Do zápasu vstúpili lepšie domáci, už v prvej minúte zápasu zlikvidoval veľkú šancu náš Vojtech Vorel, ktorý si v senickom drese odkrútil premiéru. Od tohto momentu prebrali oťaže zápasu naši hráči. Zápas sa zväčša odvíjal na polovici súpera. V 5. minúte sa do zakončenie po centrovanej lopte dostal kapitán Erik Otrísal a pohotovou strelou na zadnej tyči otvoril skóre stretnutia - 0:1. Ďalšiu loptu za chrbát brankára Bohunského dostal po centrovanej lopte umiestnenou hlavičkou Désiré Ségbé - 0:2. Skóre prvého polčasu uzavrel po kombinácii v strede Frank Castaneda - 0:3.

Do druhého polčasu sme prestriedali trojicu hráčov. Svoj prvý dotyk s loptou dokázal premeniť Richard Celis, keď po kolmej prihrávke od Victora Nirennolda poslal loptu krížnou strelou od tyčky za bezmocného domáceho brankára - 0:4. Skóre zápasu uzavrel tečovanou strelou Alan Kováč a zvýšil na konečných 0:5 v prospech Záhorákov.