S Baníkom Ostrava sme prehrali vysoko 6:0

01.07.2018 | Tomáš Nečas

V rámci letnej prípravy sme absolvovali svoj druhý zápas. Baník Ostrava bol nad sily nášho mladého mužstva a zo zápasu sme odišli so šesť gólovým prídelom.

PZ, sobota 30.6.2018, 11:00, SK Hanácká Slavia Kroměříž
Ostrava Ostrava
6
0
(2:0)
Ostrava: 1. poločas: Budinský – Mešaninov, Procházka, Šindelář, Fleišman – Fillo, Kaloč, Hrubý, de Azevedo – Pedrinho, Baroš 2. poločas: Lapeš – Pazdera, Pokorný, Stronati, Fleišman – Bolf, Kaloč, Jirásek, Granečný – J. Šašinka, Diop
FK Senica: 1. polčas: Milošovič - Kučera, Otrísal, Krištof, Beseda - Krč, Vida - Solano (30. Kosorin M.), Duda- Martišiak - Hlaváč 2. polčas: Milošovič (80. Kováč) - Kučera (60. Čovo), Otrísal, Beseda, Chovan - Krč (60. Olič), Krištof - Hlaváč, Duda, Martišiak, Kosorin M.

Góly: 12. Šindelář, 44. Baroš, 52. Granečný, 63. Jirásek, 70. J. Šašinka, 83. Diop

Diváci: 150

V druhom prípravnom stretnutí narazilo naše mladé mužstvo na český prvoligový tím FC Baník Ostrava. Domáci začali vo vysokom tempe, v 9. minúte trafil Šindelář hornú žrď. Už o tri minúty išiel Baník do vedenia, skóre zápasu otvoril Šindelář - 1:0. Naši hráči sa nevedeli cez dobre organizovanú obranu súpera presadiť. Skóre prvého polčasu uzatvoril po Azevedovej prihrávke Milan Baroš - 2:0.

Do druhého polčasu vybehli noví hráči. V zostave Záhorákov figurovala aj trojica nových hráčov, ktorí sú u nás na skúške. V 52. minúte zvýšil na 3:0 Granečný. V 63. minúte sa z priameho kopu trafil bývalý hráč Senice Milan Jirásek a bolo 4:0. Gólostroj domácich pokračoval, na 5:0 zvýšil Jakub Šašinka, ktorý z piatich metrov prepálil Milošoviča. Skóre zápasu uzavrel strelou k tyči Diop - 6:0.