Domácemu Ferencvarosu sme podľahli 1:4

24.01.2015 | FK Senica + fradi.hu

Domácemu Ferencvarosu Budapešť sme podľahli v príprave 1:4. O jediný gól Senice sa postaral kapitán Juraj Piroska v 66.min.

Pripr, sobota 24.1.2015, 12:00
Ferencvaros Ferencvaros
4
1
(2:0)
FK Senica: Šulla (7. Kubica) - Chvátal, Pavlík, Pillár, Čermák (55. Medgyes) - Hlohovský, Opiela (75. Komara), Hušek (80. Malý), Dolný - Piroska - Majtán (73. Kosorin)

Góly: 5. Lamah, 27. Hajnal (11 m), 60. Gera , 67. Varga R -  66. Piroska

V ďalšom prípravnom zápase cestovali Seničania do Budapešti, kde ich čakal domáci Ferencvaros. V piatej minúte sa domáci dostali do dvoch príležitostí. Senická obrana výborne zasiahla. Potom sa však lopta dostala pred Lamaha, ktorý otvoril skóre stretnutia. Už v 7.min musel nútene striedať Šulla, keď dostal nepríjemný úder do rebier. Nejde však o vážne zranenie. V 27.min nariadil hlavný arbiter stretnutia pokutový kop, ktorý prekonal Hajnal a domáci viedli už o dva góly. V 34.min pohrozili Seničania. Najskôr Hlohovský len tesne minul bránu a neskôr po strele Pirosku sa blysol domáci brankár.

Po hodine hry to bolo už 3:0, lopta sa vo vnútri šestnástky dostala ku Gerovi, ktorý ju poslal zblízka do siete. V 66.min vystrelil Piroska a lopta skončila v pravom dolnom rohu domácej brány – 3:1. Senica chcela s výsledkom ešte niečo spraviť, no o minútu domáci opäť skórovali, Varga upravil na konečných 4:1.