Dokonalý obrat proti Slovácku a druhá výhra v letnej príprave

04.07.2019 | Klub

V druhom zápase letnej prípravy na novú sezónu sme opäť dokázali zvíťaziť, tentokrát nad účastníkom českej najvyššej súťaže 1. FC Slovácko.

3.kolo, streda 3.7.2019, 18:00
Slovácko Slovácko
1
2
(1:0)
Slovácko: Porcal – Rainberk (46. Juroška), Hofmann (46. Franič), Šimko (46. Krejčí), Divíšek – Rezek, Havlík (61. Hellebrand), Sadílek (46. Daníček), Vasiljev – Dvořák (46. Kalabiška), Zajíc (61. Petržela)
FK Senica: Rybár - Krč, Dias, Košút, Yenne, Gilian, Clement, El Moudane, Totka, Caro, Alaca. Striedali: Mihál, Addo, Didiba, Moses, Baumgartner, Filip Buchel, Jakub Buchel, Luis Ramirez

góly: 5. Sadílek - 53. Yenne, 73. El Moudane

Do zápasu vstúpili aktívnejšie domáci, ktorí sa už v 5. minúte ujali vedenia v zápase. Zhruba po polhodine sa hra na ihrisku vyrovnala, pred odchodom do kabín sme mohli vyrovnať, no nestalo sa.

Vstup do druhého polčasu vyznel lepšie v náš prospech, po nádhernej strele Yenneho bolo vyrovnané - 1:1. Domáci mohli odpovedať o desať minút neskôr, v dobrej príležitosti ale zlyhali. O osude zápasu rozhodla 73. minúta, keď sa po rýchlej kombinačnej akcii presadil El Moudane a zariadil tak naše druhé víťazstvo v letnej príprave.