V 3. kole Slovnaft Cupu sme nestačili na domácich futbalistov TJ Rovinka.

TJ Rovinka: Valašik - Goga, Fratrič, Leginus, Jamrich, Štefunko, Kučera, Leandro, Lády (88. Mušinský), Andrejko (76. Ducký), Dolník (90. Krajinčák)
FK Senica: Slančík - Ólafsson, Carrillo (53. Šalata), Nemec, Barbora (46. Šimčák), Mašulovič (46. Piroska), Moses, Marie, Duda, Košťál, Malec

Góly: 2. Andrejko, 45.+ Valašik (11m), 85. Dolník - 33. Nemec, 55. Malec

Žlté karty: 43. Ólafsson, 78. Šimčák

Rozhodovali: Chromý - Straka, Zemko

V 1. minúte vybojoval loptu na ľavej strane domáci Lády, nebojácne potiahol akciu a získal rohový kop. Z následného rohu sa k odrazenej lopte dostal Andrejko a nechytateľnou prudkou strelou k žrdi spoza šestnástky otvoril skóre zápasu - 1:0. Aktívny Lády nebezpečne centroval z ľavej strany aj v 7. minúte, tentokrát sme sa úspešne ubránili. Druhý gól mali domáci na kopačkách v 10. minúte, Andrejko si nabehol za obranu, tentokrát v súboji proti Slančíkovi neuspel. Vyrovnávajúci gól mohol streliť Ólafsson, zakončoval však iba do bočnej siete Valašikovej brány. V 12. minúte si Moses pekne narazil loptu s Mariem, jeho prízemný center do šestnástky netrafil ideálne zakončujúci Duda. V 18. minúte unikol po krídle Lády, spätnou prihrávkou v šestnástke našiel Dolníka, ktorého pokus naša obrana zblokovala. Po rohovom kope sa k podobnému zakončeniu spoza šestnástky dostal znova Andrejko, tentokrát však mieril pravačkou nepresne. V 21. minúte zakončoval z rohu šestnástky Košťál, Valašik bol ale pozorný. Domáci gólman si poradil aj pri strele Marieho spoza šestnástky. V 29. minúte sa po peknej individuálnej akcii uvoľnil Moses, prihrávkou v šestnástke našiel Mušuloviča ktorého strelu domáca obrana zblokovala. Vyrovnanie prišlo v 33. minúte, po rohovom kope Mosesa sa do vzduchu zavesil Nemec a nechytateľne hlavou vyrovnal - 1:1. V 36. minúte sa k zakončeniu dostal po dobrom dôraze Košťál, jeho prudká strela ale nemierila na bránu domácich. V 42. minúte zakončoval nebezpečne Štefunko, jeho strela bola tečovaná na rohový kop. Po rohu mohol domácim prinavrátiť vedenie v zápase Leginus, jeho hlavička tesne minula pravú žrď Slančíkovej brány. V nadstavenom čase sa na ľavom krídle presadil aktívny Lády, v šestnástke ho dovolil nezastavene Barbora a rozhodca nariadil pokutový kop. Realizáciu pokutového kopu na seba zobral kapitán domácich gólman Valašik a spoľahlivo premenil - 2:1.

V 50. minúte zakončoval po centri Ólafssona Malec, domáci gólman bol pripravený na svojom mieste. V 55. minúte si nabehol za obranu domácich Košťál, spätnou prihrávkou našiel Maleca ktorý na dvakrát prekonal Valašika - 2:2. V 61. minúte hlavičkoval po domácom rohu nebezpečne Leginus, našťastie pre nás bránu netrafil. V 65. minúte sa po rohovom kope a odrazenej lopte dostal k zakončeniu striedajúci Piroska, domáca obrana ale odolala. V 72. minúte vysunul Duda za domácu obranu Mosesa, toho ale v stopercentnej šanci vychytal Valašik. V 81. minúte mal rozhodujúci gól zápasu na kopačkách po rohu domáci Goga, loptu na bránkovej čiare zastavila naša obrana v poslednej chvíli. O niekoľko sekúnd neskôr strieľal z pravej strany do bočnej siete Lády. Domáci sa nakoniec dočkali v 85. minúte, po rohovom kope sa hlavou presadil Dolník - 3:2. V samom závere zápasu mohol vyrovnať Moses, po prihrávke od Maleca strieľal nepresne. Na druhej strane dopadol podobne striedajúci Mušinský.