V generálke sme prehrali s MTK Budapešť 4:0

15.07.2018 | Klub

Generálka na Fortuna ligu nevyšla podľa našich predstáv. V poslednom prípravnom zápase sme prehrali na pôde MTK Budapešť vysoko 4:0.

PZ, sobota 14.7.2018, 16:00
MTK Budapešť MTK Budapešť
4
0
(2:0)
MTK Budapešť: Varga – Katona, Pintér, Szelin, Deutsch – Vass Patrik, Vass Ádám, Kanta (Varju, 72.), Bognár, Takács – Lencse (Kapronczai, 79.)
FK Senica: Taborda – Kontaitis, Otrísal, Kotula – Tesija, Krč, Zezinho, Herrera – Castaneda, Celis, Segbe

góly: 5. Bognár, 45.,55. Lencse, 71. Kanta (p.k.)

Diváci: 80

Do stretnutia sme nevstúpili práve najlepšie, už v piatej minúte sa ukážkovo pod hornú žrď trafil domáci Bognár - 1:0.  Hra sa v poli postupne začala vyrovnávať, no ohroziť bránku Vargu sa nám v prvom polčase nepodarilo. V nadstavenom čase prvého polčasu sa po prihrávke od Patrika Vassa dokázal presadiť Lencse. - 2:0.

Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním zabojovať o lepší výsledok. V 50. minúte skončil Castanedov pokus mimo troch žrdí.  V 55. minúte navýšil po rohovom kope skóre opäť Lencse - 3:0. V 71. minúte zastavil prienik Patrika Vassa novic v drese Záhorákov - Federico Taborda a nariadenú penaltu s prehľadom premenil Kanta.