V Pezinku šesť gólov a postup do ďalšieho kola Slovnaft Cupu

V 3. kole Slovnaft Cupu sme uspeli na ihrisku PSČ Pezinok.

(0:4)
PSČ Pezinok: Švábek - Kosterec, Hujbert, Valient A. (55. Dugovič), Tábora (65. Heriban), Medviď, Hronec, Pavúk, Valient J., Hulák, Verdun (77. Majo)
FK Senica: Vorel - Cascardo, Dias, Favaro, Didiba, El Moudane (46. Madison), Cvek, Totka (46. Baumgartner), Ramirez, Castaňeda (61. Akinyoola), Sulley

Góly: 5. Ramirez, 37. a 45. Sulley, 40. Castaňeda, 53. Cascardo, 80. Akinyoola

Už v 5. minúte sa presadil po akcii Castaňedu Ramirez, ktorý v šestnástke domácich zúžitkoval presnú prihrávku a otvoril skóre zápasu. Snahu domácich futbalistov definitívne zrazili do kolien tri rýchle góly pred polčasovou prestávkou. V 37. minúte premenil samostatný nájazd na bránu Sulley, pre ktorého to bol prvý suťažný gól v drese Senice. O tri minúty neskôr sa do listiny strelcov zapísal rovnako po rýchlej brejkovej akcii Castaňeda - 0:3. Do polčasu pridal náš štvrtý gól opäť Sulley, pre ghanského zakončovateľa to bol druhý gól v zápase. Po zmene strán sa presadil aj brazílsky obranca FK Senica Cascardo. Skóre zápasu uzavrela naša najnovšia posila, 19-ročný útočník Akinyoola sa najlepšie zorientoval v šestnástke a zvýšil na konečných 6:0 z nášho pohľadu.