Které sporty spálí jednu z nejvíce kalorií?

0

Hrnek Globe je významnou sportovní událostí, kterou sleduje nespočet lidí po celém světě. Zatímco fotbal je zábavný, co je naprosto pozoruhodné, je výdrž hráče, která se projevuje v průběhu hry. Fotbaloví hráči – fksenica.eu potřebují vyběhnout nahoru i dolů velkou plochu v průběhu hodiny a také padesát procent nebo déle. Fotbal, kromě mnoha různých jiných sportů, je skvělý způsob, jak rozpustit kalorie.

Ptáte se sami sebe, kolik kalorií vám může váš oblíbený sport pomoci shodit? Některé z nejpreferovanějších sportovních aktivit v Americe a běžné množství kalorií rozpuštěných za hodinu zahrnují:

 • Basketbal: Tato sportovní aktivita spálí přibližně 544 kalorií za hodinu a pomáhá vytvářet všestrannost, kardio zdraví a vytrvalost.
 • Fotbal: Jedná se o vysokorychlostní, velmi fyzickou sportovní aktivitu, která shodí až 544 kalorií za hodinu. Některé zdravotní výhody zahrnují kardio trénink a zvýšení houževnatosti a rychlosti.
 • Fotbal: Tento sport spálí přibližně 476 kalorií za hodinu. Různé další zdravotní přínosy hraní pohodové videohry fotbalu spočívají ve zlepšení kardiovaskulárního zdraví, snížení tělesného tuku a pevnosti struktury, pružnosti i vytrvalosti.
 • Baseball: Vzhledem k pomalejšímu tempu tohoto sportu a nedostatku fyzické náročnosti spouští specifické rozpouštění kolem 340 kalorií za hodinu. Wellness výhody hraní baseballu zahrnují zvýšené kardio zdraví a strukturu houževnatosti paží a nohou.

Které sporty spálí jednu z nejvíce kalorií?

Tyto výpočty jsou založeny na jednotlivci, který uvažuje 150 liber. Množství shozených kalorií se liší v závislosti na množství času, kdy se sportovní aktivitě věnujete, na tom, kolik zvažujete a jak přesně se na daném úkolu podílíte. Věnujte tomuto létě nějaký čas, abyste se spojili se sportem, buďte aktivní a dobře se bavili.

Spálené kalorie za minutu = (MET x tělesná hmotnost v kg x 3,5) ÷ 200

“MET” je dimenze energetických výdajů cvičení po určitou dobu. MET aktivity můžete objevit na grafu výše.

Úkol s MET 1 se přibližně rovná spotřebě energie, kterou jednotlivec vynaloží na to, že sedí v klidu na úrovni prostorové teploty a aktivně neabsorbuje jídlo.

Úloha s MET 2 využívá dvakrát více energie než úloha s MET 1. Úloha s MET 10 využívá 10krát více energie než úloha s MET 1.

Hodnoty MET „neodhadují energetické náklady fyzické aktivity u jednotlivců způsoby, které tvoří rozdíly v tělesné hmotnosti, adipozitě, věku, pohlaví, výkonnosti pohybu, geografických a také ekologických podmínkách, ve kterých jsou aktivity vykonávány. výdaje na energii pro stejnou činnost mohou být velké a také skutečné náklady na energii pro osobu se mohou nebo nemusí blížit uvedenému průměrnému stupni MET, jak je uvedeno v přehledu.” (podle cenového odhadu z hlavní webové stránky Kompendia cvičení).

Příklad

Osoba uvažuje 180 liber (81,65 kg) a také hraje soutěžně fotbal (úkol, který má hodnotu MET 10) po dobu 1 hodiny (60 minut).

 • Spálené kalorie z dostupného fotbalu (za minutu) = (10 x 81,65 x 3,5) ÷ 200 = 14,29
 • Spálené kalorie z cenově dostupného fotbalu (po dobu 60 minut) = 14,29 x 60 = 857

Fotbal je dnes bezpochyby nejpreferovanější sportovní aktivitou na světě, kterou hraje více než 250 milionů lidí po celém světě. Fotbal je jedním z doslova nejnáročnějších sportů, takže není překvapením, že při tomto sportu dokážete rozpustit spoustu kalorií.
Kolik kalorií spotřebujete při fotbale?
Typický 180lb člověk určitě spálí 600-857 kalorií za 60 minut hraním neformálního a také soutěžního fotbalu.

Vzhledem k tomu, že fotbal při hraní vyžaduje značné množství běhu, patří mezi nejúčinnější sporty, které můžete hrát, pokud chcete shodit velké množství kalorií. Fotbal může hrát kdokoli v jakémkoli věku, protože je to prominentní sportovní aktivita pro malé děti i starší dospělé, kteří hru hrají pro zábavu.

Rozmanitost kalorií, které při hraní fotbalu shodíte, závisí na různých aspektech, včetně vaší výšky, váhy, času stráveného hraním fotbalu a také intenzity, se kterou se bavíte. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak zjistit počet kalorií, které shodíte při fotbale.

Jak používat kalkulačku

Použití fotbalové kalkulačky k určení množství kalorií, které roztavíte při fotbale, je velmi jednoduché. Chcete-li vypočítat množství kalorií, které shodíte, zadejte svou váhu a také okamžik, který jste skutečně strávili, nebo strategii investování do hraní fotbalu. Poté zvolte intenzitu, jakou hrajete fotbal, a stiskněte „POČÍTAT“.

 • Vyberte si svůj systém měření (kila nebo kilogramy navíc).
 • Zadejte svou hmotnost do příslušného systému měření.
 • Najděte podrobnosti o fotbalovém úkolu, který děláte. Můžete si vybrat z neformálního obecného fotbalu nebo cenově dostupných stylů hraní fotbalu.
 • Vyberte dobu, po kterou hrajete fotbal.
 • Klikněte na “VYPOČÍTAT”.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno