Archív článkov

Späť na archív
Hľadaný reťazec:
Hľadať v:
v článkoch
v bleskovkách
Slová spájať ako:
A
ALEBO
hľadaj presný reťazecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všetky možnosti

Hľadaný výraz sa vyskytuje v 6 článkoch.

18.7.2018Dnes sa na pravé poludnie konala predsezónna tlačová konferencia KlubV stredu 18. júla sa na pravé poludnie uskutočnila predsezónna tlačová konferencia.
16.2.2018Tlačová konferencia FK Senica pred jarnou časťou Fortuna ligy Tomáš NečasZástupcovia FK Senica prezentovali zmeny v kádri i ambície pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy.
15.2.2018Zhodnotenie zimnej prípravy Tomáš NečasFutbalisti FK Senica finišujú so zimnou prípravou, už v nedeľu ich čaká ostrý štart s húževnatým súperom z Dunajskej Stredy. Poďme sa obzrieť za ich prípravou.
24.1.2018Záhoráci strávia najbližších 10 dní v Turecku Tomáš NečasO dvanástej hodine, na pravé poludnie, nastúpili futbalisti FK Senica do autobusu a nabrali smer viedenské letisko Schwechat. Čas odletu do krajiny polmesiaca je stanovený na 16:30.
8.1.2018Hráči prvého mužstva začali prípravu Vlado MičekFK Senica odštartovala zimnú prípravu. V rámci nej absolvujú hráči okrem tréningových dávok v domácom prostredí aj sústredenie v Turecku. Klub cez zimnú prestávku získal aj sponzorov, vďaka ktorým sa stabilizuje aj finančná situácia klubu.
8.9.2017Čakajú nás Zlaté Moravce Vlado MičekV sobotu prichádza na náš štadión mužstvo zo Zlatých Moraviec. Zápas má začiatok o 19:00 h.
5.9.2017Do Senice prichádza na hosťovanie hráč VfB Stuttgart Hans Nunoo Sarpei Vlado MičekTesne pred koncom prestupového obdobia dokázala Senica získať na hosťovanie kmeňového hráča bundesligového Stuttgartu.
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

Marko Totka: Chcem sa presadiť v A-mužstve a postupne sa zlepšovať

14.8. | Tomáš Nečas
Ohlasy po zápase s Podbrezovou

Ohlasy po zápase s Podbrezovou

12.8. | Tomáš Nečas
S Podbrezovou sme si body podelili

S Podbrezovou sme si body podelili

11.8. | TASR

Copyright © 2018 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu