v anotaci
v celém článku
Vyber všetky možnosti

Hľadaný výraz sa vyskytuje v 8 článkoch.

17.2.2020Ohlasy trénera a hráčov po zápase v D. Strede Jozef Komorný, foto: dac1904.skPo 69 dňoch zimnej prestávky začala počas uplynulého víkendu jarná časť futbalovej Fortuna ligy.
6.1.2020Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy Jozef KomornýOd posledného majstrovského zápasu futbalistov FK Senica s MŠK Žilina v jesennej časti uplynulo 29 dní a už sa pre nich v pondelok 6. januára začala príprava na jarnú časť Fortuna ligy.
26.11.2019Ligový debut v základe korunoval presným zásahom Igor TabišSvoj premiérový ligový štart v základnej zostave podčiarkol Samson Akinyoola tretím ligovým gólom v tejto sezóne.
21.11.2019Vo forme hrajúci Ružomberok vyzveme v sobotu pod Čebraťom RUZ - SEN 2:2 | Igor TabišPo reprezentačnej prestávke sa predstavíme pod Čebraťom, kde vyzveme domácich futbalistov MFK Ružomberok.
21.10.2019Magický dátum. Roberta Diasa teší víťazstvo nad Trenčínom i víťazný gól Igor Tabiš
4.10.2019V sobotu pod Zoborom proti FC Nitra NIT - SEN 1:4 | Igor TabišV 11. kole Fortuna ligy cestujeme pod Zobor, kde vyzveme futbalistov FC Nitra.
30.9.2019Striedajúci žolík Akinyoola: Tréner mi povedal, že môžem rozhodnúť zápas Igor TabišHrdinom zápasu proti Pohroniu sa stal len 19-ročný útočník Samson Akinyoola.
28.9.2019Šesťbodový zápas so šťastným koncom, rozhodol striedajúci Akinyoola SEN - ZDA 1:0 | Igor TabišV 10.kole Fortuna ligy sme sa vďaka najtesnejšiemu víťazstvu nad Pohroním odlepili z posledného miesta tabuľky.
10.9.2019Posilniť útok prichádza 19-ročný mladík Samson Akinyoola Igor TabišZvýšiť konkurenciu v útoku prichádza rodák z Beninu Samson Olanrewaju Akinyoola.