Vyber všetky možnosti

Hľadaný výraz sa vyskytuje v 147 článkoch.

Další stránky
123456>>
17.2.2020Ohlasy trénera a hráčov po zápase v D. Strede Jozef Komorný, foto: dac1904.skPo 69 dňoch zimnej prestávky začala počas uplynulého víkendu jarná časť futbalovej Fortuna ligy.
6.1.2020Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy Jozef KomornýOd posledného majstrovského zápasu futbalistov FK Senica s MŠK Žilina v jesennej časti uplynulo 29 dní a už sa pre nich v pondelok 6. januára začala príprava na jarnú časť Fortuna ligy.
5.12.2019V nedeľu chceme potešiť fanúšikov Igor TabišUž v nedeľu nás čaká posledný súťažný zápas v tomto roku na domácom štadióne. Pred blížiacim sa zápasom proti Žiline sme vyspovedali odchovanca klubu Denisa Baumgartnera.
21.11.2019Vo forme hrajúci Ružomberok vyzveme v sobotu pod Čebraťom RUZ - SEN 2:2 | Igor TabišPo reprezentačnej prestávke sa predstavíme pod Čebraťom, kde vyzveme domácich futbalistov MFK Ružomberok.
14.8.2019V Rohožníku výhra najtesnejším rozdielom, rozhodol priamy kop ROH - SEN 0:1 | Igor TabišV 2.kole Slovnaft Cupu sme na ihrisku FC Rohožník vyhrali najtesnejším rozdielom, o osude zápasu rozhodol v druhom polčase Denis Baumgartner.
17.7.2019Tlačová konferencia pred štartom nového ligového ročníka Igor TabišV stredu (17.07.) bola v reštaurácii Maldini na programe už tradičná tlačová konferencia pred štartom nového ročníka Fortuna ligy 2019/20.
28.6.2019Denis Baumgartner sa vracia do Senice Igor TabišTreťou letnou posilou nášho klubu sa stáva známa tvár. Do Senice sa po piatich rokoch vracia Denis Baumgartner.
23.5.2019Letný futbalový kemp FK Senica Igor TabišFutbalový kemp FK Senica organizuje letný futbalový kemp v termíne 12.06. - 13.06.
14.1.2019FK Senica spúšťa nábor chlapcov narodených v rokoch 2012 a 2013 Igor TabišMáte doma pohybovo nadané dieťa? Priveďte ho do nášho klubu.
28.9.2018V desiatom kole privítame na domácom ihrisku Dunajskú Stredu SEN - DST 1:2 | Igor TabišV sobotu 29.septembra na nás čaká súboj na domácom ihrisku proti FK DAC 1904 Dunajská Streda.