Archív článkov

Späť na archív
Hľadaný reťazec:
Hľadať v:
v článkoch
v bleskovkách
Slová spájať ako:
A
ALEBO
hľadaj presný reťazecHledat:
ve jméně autora
v titulku článku
v anotaci
v celém článku
Vyber všetky možnosti

Hľadaný výraz sa vyskytuje v 19 článkoch.

Další stránky
12>>
20.5.2020Uplatnená opcia na Didibu, Addo späť v tréningovom procese RedakceNové vedenie klubu FK Senica našlo spoločnú reč s dvojicou talentovaných futbalistov.
6.1.2020Futbalisti FK Senica vstúpili do prípravy na jarnú časť Fortuna ligy Jozef KomornýOd posledného majstrovského zápasu futbalistov FK Senica s MŠK Žilina v jesennej časti uplynulo 29 dní a už sa pre nich v pondelok 6. januára začala príprava na jarnú časť Fortuna ligy.
11.12.2019"Pomohla zmena systému, zohrali sme sa," tvrdí Roberto Dias Igor TabišKapitán mužstva Roberto Dias zhodnotil posledné tri ligové zápasy jesennej časti Fortuna ligy.
3.11.2019"Veľmi si túto príležitosť vážim" objasňuje Edmund Addo Igor TabišPo pohárovom zápase proti Ružomberku sa Edmund Addo objavil v základnej zostave aj proti Slovanu Bratislava na Tehelnom poli.
31.10.2019"Motivácia ukázať sa v čo najlepšom svetle," vysvetľuje Lovro Cvek Igor TabišChorvátsky stredopoliar Lovro Cvek v rozhovore zhodnotil včerajší výkon v Slovnaft Cupe, zároveň sa vyjadril aj k blížiacemu sa duelu na Tehelnom poli proti Slovanu Bratislava.
19.8.2019Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov Igor TabišV sobotňajšom zápase proti MFK Ružomberok dostali šancu v základnej zostave viacerí mladíci.
17.7.2019Tlačová konferencia pred štartom nového ligového ročníka Igor TabišV stredu (17.07.) bola v reštaurácii Maldini na programe už tradičná tlačová konferencia pred štartom nového ročníka Fortuna ligy 2019/20.
18.3.2019Mládež v akcii: U19-ka zdolala favorita rozdielom triedy, víťazne aj starší žiaci Igor TabišNaše dorastenecké mužstvá odohrali počas víkendu ďalšie súťažné zápasy, úvodný súťažný zápas v jari majú za sebou aj žiacke kategórie.
4.3.2019Mládež v akcii: Spomedzi dorasteneckých mužstiev bodovala v prvom jarnom kole iba naša U17-ka Igor TabišPočas uplynulého víkendu odohrali svoje prvé súťažné zápasy v jarnej časti aj naše dorastenecké mužstvá.
28.2.2019Mládež v akcii: U19-ka s niekoľkými zmenami, cieľom na jar hrať atraktívny futbal Igor TabišPo dlhej zimnej prestávke čaká v nedeľu prvý ligový zápas aj na futbalistov FK Senica U19. Pred štartom súťaže sme sa porozprávali s trénerom Vladimírom Včelkom.
Další stránky
12>>
 
Na stiahnutie
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Jeden sen, dvaja bratia

Jeden sen, dvaja bratia

26.5. | Redakce
V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

23.5. | Redakce
V sobotu vyzveme v tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava

V sobotu vyzveme v tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava

22.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu