”Žiadna lopta nebude stratená,” očakáva Roberto Dias

"Žiadna lopta nebude stratená," očakáva Roberto Dias

26.11.2019 | Igor Tabiš

V sobotu na nás čaká ďalší dôležitý a zároveň predposledný zápas jesennej časti Fortuna ligy. O 14:00 h. vyzveme v Zlatých Moravciach domácich futbalistov ViOn-u.

"Podľa môjho názoru sme odohrali dobrý zápas. Som však sklamaný, že sme nezískali dôležité tri body. Nepremenili sme viacero vyložených šancí, ktoré mohli rozhodnúť o osude zápasu. Samostatnou kapitolou v zápase bol aj rozhodca, radšej o tom ale nechcem rozprávať. Ak by sme premenili svoje šance, zápas by sme zvládli," vrátil sa k poslednému ligovému súboju na ihrisku Ružomberka kapitán mužstva Roberto Dias.

Súboj pod Čebraťom je už minulosťou, naši futbalisti sa plne koncentrujú na ďalší dôležitý zápas, ktorý odohráme rovnako na ihrisku nášho súpera. V sobotu cestujeme do Zlatých Moraviec, kde vyzveme domácich futbalistov ViOn-u. Zverenci trénera Karola Praženicu majú momentálne v tabuľke o tri body viac, ako naši futbalisti. S určitosťou pôjde o náročný zápas.

"Musíme pokračovať v rovnakej práci ako doteraz a veriť, že môžeme vybojovať víťazstvo. Rešpektujeme silu nášho súpera, ktorý je v tabuľke nad nami," približuje brazílsky stopér.

Futbalisti Zlatých Moraviec bojovali v uplynulej sezóne podobne ako naše mužstvo v lige o zotrvanie. Záchrana sa futbalistom ViOn-u podarila vybojovať v záverečnom kole súťaže, keď na domácom štadióna zdolali futbalistov Nitry najtesnejším rozdielom. Túto sezónu je cieľom nášho sobotňajšieho súpera účasť v prvej šestke, čo dokazuje aj aktuálne 5. miesto v ligovej tabuľke.

"Je to skvelý tím, ktorý sa v lete ešte viac posilnil. Zaslúžia si byť tam, kde sa momentálne nachádzajú," hovorí Brazílčan s číslom 23. Napriek týmto okolnostiam sa naši futbalisti pobijú o tri body. "Bude to veľmi náročný zápas, v ktorom nebude žiadna lopta stratená. Verím však, že odohráme dobrý zápas s víťazným koncom," dodáva na záver Roberto Dias.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu