Vypredajme štadión a pomôžme klubu

Vypredajme štadión a pomôžme klubu

06.05.2020 | Redakce

Pomôžme klubu v ťažkých časoch počas pandémie a vypredajme štadión vo virtuálnom zápase.

Pandémia koronavírusu sa dotkla nielen spoločenského života všetkých ľudí na svete, výrazne však obmedzila život a fungovanie všetkých športovcov a športových inštitúcií. Aj keď sa situácia pomaly vracia do normálu, tento problém zasiahol aj náš klub, od ktorého fungovania sú závislí viacerí zamestnanci, hráči A-mužstva, desiatky nádejných futbalistov, ktorí reprezentujú klub v našej akadémii a v neposlednom rade aj fanúšikov klubu.

Náš klub, ktorý si bez ohľadu na aktuálnu krízu vo svete prechádza náročným obdobím sa preto obracia na svojich fanúšikov, ktorým budúcnosť klubu nie je ľahostajná s prosbou o pomoc. Po vzore ostatných klubov zo Slovenska a zahraničia sme sa rozhodli usporiadať virtuálny zápas nášho klubu, v ktorom vyzveme v rámci odvetného zápasu 3. kola Európskej ligy UEFA 2011/12 na domácom štadióne rakúsky celok Red Bull Salzburg.

Futbalový klub Senica preto zriadil transparentný účet: SK44 0900 0000 0051 7006 9820, na ktorý je možno poslať čiastku bezhotovostne alebo vkladom na účet (platba je neanonymná). Fanúšikovia môžu prispieť kúpou symbolického lístka v hodnote 5 €, pričom je možné prispieť ľubovoľnou sumou, ale aj kúpiť neobmedzený počet lístkov. V správe pre príjemcu prosíme uviesť - sponzorský dar a meno a priezvisko - následne odoslať email na adresu igor.tabis@fksenica.eu, aby sme mohli spárovať platbu a zaslať prispievateľovi malú pozornosť.

"Všetkým fanúšikom klubu a ľuďom, ktorí sa rozhodnú zakúpením lístka vo virtuálnom zápase podať pomocnú ruku nášmu klubu chceme vopred poďakovať. Týmto virtuálnym zápasom proti Salzburgu by sme si radi zaspomínali na úspešné časy, ktoré klub v minulosti prežil. Každé jedno vyzbierané euro bude pre klub v súčasnej situácii obrovskou podporou," objasnil generálny manažér klubu Peter Cinege.

Súboj proti Salzburgu bol našim premiérovým domácim vystúpením v pohárovej Európe. Virtuálnym zápasom si tak pripomenieme tento futbalový sviatok, ktorý v roku 2011 zažilo naše mesto a náš klub. Zápas sa odohrá 20.5.2020 (streda) o 19:00 hod. Zápas prinesieme formou reportu v osobitnom článku spolu s fotogalériou.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

V sobotu s cieľom prelomiť nepriaznivú bilanciu

1.7. | Redakce
Filip Holec športovým riaditeľom klubu

Filip Holec športovým riaditeľom klubu

30.6. | Redakce
Stretnutie fanúšikov s vedením klubu

Stretnutie fanúšikov s vedením klubu

29.6. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu