Virtuálny zápas: Ďakujeme za podporu

Virtuálny zápas: Ďakujeme za podporu

21.05.2020 | Redakce

Vďaka včerajšiemu virtuálnemu zápasu proti Salzburgu sa nášmu klubu podarilo vyzbierať viac ako 2 500 Eur.

Opakovaný zápas proti Red Bull Salzburg je úspešne za nami. Klubu sa podarilo počas dvojtýždňového obdobia predať 573 lístkov, vďaka čomu pribudla na transparentný účet FK Senica k včerajšiemu dňu suma 2 868 Eur

"Touto cestou by sme sa chceli v mene nášho klubu poďakovať každému jednému fanúšikovi, ktorí sa rozhodol zakúpiť si na tento zápas virtuálnu vstupenku. Každé jedno vyzbierané euro je v momentálnej situácii pre klub obrovskou finančnou pomocou," vysvetľuje na úvod mediálny manažér klubu Igor Tabiš.

Odvetný zápas 3.kola Európskej ligy UEFA 2011/12 proti Salzburgu mal byť pôvodne pre fanúšikov k dispozícii aj formou youtube prenosu na klubovom kanáli. "Od spustenia predaja virtuálnych lístkov na tento zápas sme usilovne pracovali aj na sprostredkovaní vysielania samotného zápasu. Ten sme plánovali priniesť fanúšikom klubu prostredníctvom nášho youtube kanálu. Celý záznam zápasu z roku 2011 sa nám podarilo získať, neboli sme však úspešní čo sa týka digitalizácie záznamu z pôvodnej dátovej pásky, na ktorú bol zápas v tom čase nahrávaný," objasňuje ďalej mediálny manažér klubu.

Peniaze, ktoré sa klubu podarilo vyzbierať prostredníctvom tohto zápasu budú využité na financovanie bežných výdavkov klubu. "Kvôli pandémii koronavírusu sme boli ukrátený o reálne súťažné zápasy v tejto sezóne, na druhej strane však prišla táto forma virtuálnych zápasov. V blízkej budúcnosti preto uvažujeme, že by sme podobný zápas nášho klubu zopakovali," dodal na záver PR manažér Igor Tabiš.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu