VIDEO: Jakub Krč naberá skúsenosti s A-tímom

VIDEO: Jakub Krč naberá skúsenosti s A-tímom

11.10.2013 | Milan Ondruš

Senický talent, len 16-ročný Jakub Krč, naberá skúsenosti už i s A-tímom FK Senica. S mužmi trénoval počas celého týždňa a v piatok by mal nastúpiť i v prípravnom stretnutí s Brnom (15:45 v Strážoch).

Jakub Krč je obrovským talentom senického futbalu. Hoci má len 16 rokov, pravidelne už nastupuje v drese najstarších dorastencov U19. V kádri Jozefa Dojčana je oporou. Jeho futbalový um si všimli už aj v tréneri národných tímov. Naposledy Kubo nastupoval v reprezentácii do 17 rokov. Na tohtoročnom turnaji 4 krajín v Belgicku (v marci) ho dokonca hlavný tréner Peter Szénay označil spolu s ďalším Seničanov Samom Mrázom za najlepších vo svojom tíme.

Jakub má kariéru výborne rozbehnutú. Mnohí chlapci v jeho veku snívajú o zahraničnom angažmáne. Jakub nie je iný, no do ďalekej budúcnosti sa nepozerá. Jeho prioritným cieľom a snom je nastupovať pravidelne v senickom A-tíme. „Viem si to predstaviť. Splnil by sa mi môj sen. Hrať za A-tím v Senici by bola pre mňa veľká česť a výzva,“ hovorí cieľavedomý futbalista.

Pozrite si video, ako Jakub Krč trénoval cez týždeň s A-tímom a rozhovor, v ktorom v úlohe redaktora vystupuje jeho spoluhráč Jaroslav Kubrický 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Čisté konto ale aj cenné skúsenosti pre mladíkov

Čisté konto ale aj cenné skúsenosti pre mladíkov

30.5. | Redakce
Výhra najtesnejším rozdielom

Výhra najtesnejším rozdielom

29.5. | Redakce
Športovec roka 2019 z pohľadu klubu

Športovec roka 2019 z pohľadu klubu

28.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu