VIDEO: Jakub Krč naberá skúsenosti s A-tímom

VIDEO: Jakub Krč naberá skúsenosti s A-tímom

11.10.2013 | Milan Ondruš

Senický talent, len 16-ročný Jakub Krč, naberá skúsenosti už i s A-tímom FK Senica. S mužmi trénoval počas celého týždňa a v piatok by mal nastúpiť i v prípravnom stretnutí s Brnom (15:45 v Strážoch).

Jakub Krč je obrovským talentom senického futbalu. Hoci má len 16 rokov, pravidelne už nastupuje v drese najstarších dorastencov U19. V kádri Jozefa Dojčana je oporou. Jeho futbalový um si všimli už aj v tréneri národných tímov. Naposledy Kubo nastupoval v reprezentácii do 17 rokov. Na tohtoročnom turnaji 4 krajín v Belgicku (v marci) ho dokonca hlavný tréner Peter Szénay označil spolu s ďalším Seničanov Samom Mrázom za najlepších vo svojom tíme.

Jakub má kariéru výborne rozbehnutú. Mnohí chlapci v jeho veku snívajú o zahraničnom angažmáne. Jakub nie je iný, no do ďalekej budúcnosti sa nepozerá. Jeho prioritným cieľom a snom je nastupovať pravidelne v senickom A-tíme. „Viem si to predstaviť. Splnil by sa mi môj sen. Hrať za A-tím v Senici by bola pre mňa veľká česť a výzva,“ hovorí cieľavedomý futbalista.

Pozrite si video, ako Jakub Krč trénoval cez týždeň s A-tímom a rozhovor, v ktorom v úlohe redaktora vystupuje jeho spoluhráč Jaroslav Kubrický 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia zastavuje tréningový proces

Akadémia zastavuje tréningový proces

29.9. | Redakce
V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

V dohrávke 4.kola na Tehelnom poli

29.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu