V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

07.08.2020 | Redakce

V 1. kole nového ligového ročníka 2020/21 privítame na domácom ihrisku futbalistov MŠK Žilina.

Po extrémnej krátke letnej prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu tu je nový ligový ročník. Úvodný zápas sezóny 2020/21 odohráme na domácom ihrisku, keď v sobotu (8.8.) hostíme na našom štadióne MŠK Žilina.

"Cieľom bude samozrejme víťazstvo, chlapcov sme pripravovali na ťažký zápas. Pôjde o prvý majstrovský zápas sezóny, pre nás trénerov a rovnako aj hráčov pre krátkosť prípravy nevieme, čo z hľadiska zohratosti prinesie. Odhodlanie a túžba po víťazstve tam však z našej strany určite bude," vysvetľuje na úvod hlavný tréner FK Senica Anton Šoltis.

Hneď v prvom kole čaká na našich futbalistov aktuálny vicemajster zo Žiliny. Mužstvo trénera Pavla Staňa obsadilo v uplynulej sezóne druhé miesto, vďaka čomu sa v tejto sezóne predstaví v predkolách európskych súťaži. Počas koronavírusovej prestávky sa klub spod Dubňa zbavil veľkého množstva najlepšie platených futbalistov. Šancu tak dostali odchovanci klubu, ktorí v dohrávanej sezóne na ihrisku ukázali svoje kvality a potvrdili tak povesť žilinskej futbalovej akadémie. 

"Žilina má mladé, dravé a behavé mužstvo, ktoré chce hrať futbal. To by nám mohlo vyhovovať. Až samotný zápas však ukáže reálny obraz, ako to bude vyzerať. Verím v odhodlaný výkon a to, že tri body ostanú doma. Týmto by som chcel pozvať na štadión fanúšikov, aby nás prišli podporiť a pomohli nám tak k dobrému začiatku," dodáva tréner FK Senica Anton Šoltis.

Výkop zajtrajšieho zápasu je naplánovaný na 19:00 hod. Lístky na zápas budú v predaji hodinu pred výkopom na pokladniach štadióna. Na hlavnej pokladni štadióna si budú môcť zároveň fanúšikovia vyzdvihnúť svoju zakúpenú permanentku na ligový ročník 2020/21.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce
Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu