V utorok proti Nitre, v hre semifinále Slovnaft Cupu

V utorok proti Nitre, v hre semifinále Slovnaft Cupu

11.03.2019 | Igor Tabiš

Už zajtra sa predstavíme v šťvrťfinále Slovnaft Cupu, na domácom ihrisku privítame FC Nitra.

Štvrťfinálové zápasy Slovnaft Cupu sa nezadržateľne blížia. Po senzačnej výhre 5:1 nad Dunajskou Stredou sme si zaistili účasť medzi ôsmimi najlepšími mužstvami v jubilejnom 50.ročníku ligového pohára. “Bol to jeden z našich najlepších zápasov, päť gólov v zápase Dunajská Streda bežne neinkasuje. Ten zápas nám ukázal, že futbal sa dá hrať s každým mužstvom,” zaspomínal na vysoké víťazstvo nad Dunajskou Stredou Erik Otrísal.

Futbalisti spod Zobora sa pri postupe medzi najlepšiu osmičku poriadne nadreli. V domácom zápase proti druholigovému mužstvu MFK Tatran Liptovský Mikuláš sa v riadnom hracom čase zrodila remíza 2:2, pričom futbalisti Nitry museli v zápase doťahovať dvojgólové vedenie súpera. O postupe do ďalšieho kola sa tak rozhodovalo v penaltovom rozstrele, šťastie sa nakoniec usmialo na favorita - v penaltovej lotérii zvíťazil 3:1. Zverenci Ivana Galáda nám teraz stoja v ceste do semifinále súťaže. “Motivácia je obrovská, nakoľko sme momentálne na chvoste tabuľky. Aspoň touto formou pohárovej cesty by sme chceli patriť k najlepším. Verím, že Nitru môžeme potrápiť a ukázať im, že sme doma silní,” prezradil kapitán FK Senica.

Naša doterajšia pohárová cesta v Slovnaft Cupe sa začala v 3.kole, na ihrisku Dolných Vesteníc sme po góloch Otrísala, Castaňedu, Ségbého, Kováča a Celisa zvíťazili 5:0. V nasledujúcom kole sme sa natrápili na ihrisku štvrtoligového mužstva FC Slovan Hlohovec. Góly Derettiho a Cuadrosa nám zabezpečili tesné víťazstvo 2:1. Začiatkom októbra nás v ďalšom kole čakali Horné Orešany. Po vysokom víťazstve 11:0 sme si zabezpečili účasť aj v nasledujúcom kole, po štyri góly dosiahla v zápase dvojica Deretti - Castaňeda. Aj v ďalšom kole sme dosiahli najvyššie víťazstvo spomedzi všetkých mužstiev, tentokrát proti favoritovi z Dunajskej Stredy v pomere 5:1.

Výkop zápasu je naplánovaný na 19:00 hod. Vstupenky sa začínajú predávať hodinu pred výkopom. Cena lístkov je jednotná do všetkých sektorov - 5 eur. Na zápas je možné uplatniť sezónnu permanentku.

Zápas povedie rozhodcovská trojica Chmura - Štrbo, Vorel.


 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

20.8. | Igor Tabiš
Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

19.8. | Igor Tabiš
Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

17.8. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu