V treťom prípravnom zápase vyzveme LASK Linz

V treťom prípravnom zápase vyzveme LASK Linz

28.07.2020 | Redakce

V treťom zápase letnej prípravy čaká na futbalistov FK Senica súper zvučného mena - rakúsky celok LASK Linz.

Krátka letná príprava na novú sezónu pomaly finišuje, v stredu (29.7.) odohrajú futbalisti FK Senica predposledný zápas prípravy na novú sezónu. V treťom prípravnom dueli cestujeme do Rakúska, kde vyzveme domáci LASK Linz

Futbalisti FK Senica majú za sebou úvodné dva duely letnej prípravy na novú sezónu, v oboch prípadoch sa radovali z víťazstva. Futbalistov treťoligových Malaciek zdolali 2:0, nováčika druhej českej najvyššej súťaže FK Blansko v päťgólovom zápase 3:2.

"Včera sme absolvovali nábehový tréning, dva dni po zápase a dva pred ďalším zápasom. Nič extra sa natrénovať nedalo, to čo sme však chceli, sme v tréningu aj splnili," povedal na úvod asistent trénera FK Senica Ivan Lapšanský.

Už zajtra sa predstavíme proti atraktívnemu súperovi - osemfinalistovi uplynulého ročníka Európskej ligy LASK Linz. Rakúske mužstvo obsadilo počas minulej sezóny v ligovej tabuľke po základnej časti 2.miesto. Nebyť trestu od rakúskej ligovej komisie za porušenie zásad fair-play počas pandémie koronavírusu, bojoval by celok vtedajšieho trénera Valériena Ismaëla o titul do posledného kola. LASK-u v tabuľke odrátali štyri body, vďaka čomu nakoniec obhájil Red Bull Salzburg ligový titul.

"V stredu nás čaká predposledný prípravný zápas proti účastníkovi Európskej ligy LASK Linz. Uvidíme, ako sme na tom, príležitosť dostanú všetci hráči," vysvetľuje asistent Antona Šoltisa Ivan Lapšanský.

Výkop zajtrajšieho zápasu je naplánovaný na 16:00, zápas sa odohrá na štadióne Raiffesein Arena - domovský štadión LASK Linz.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR
V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

6.8. | Redakcia

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu