V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

03.07.2020 | Redakce

V 4. kole nadstavbovej časti sa predstavíme opäť na domácom ihrisku, tentokrát bude našim súperom mužstvo FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.

Ligový ročník 2019/20 sa blíži ku svojmu koncu, v sobotu nás čaká posledný domáci ligový zápas v nadstavbovej časti. Súperom našich futbalistov bude mužstvo FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.

"Mužstvo sme sa počas týždňa v tréningovom procese snažili naladiť pozitívne, v sobotu potrebujeme na domácom ihrisku bodovať," vysvetľuje na úvod Patrik Durkáč, ktorý sa spolu s Jurajom Piroskom ujal tréningového procesu ako hlavný tréner po odvolaní Jána Bíreša.

Bodovať sa nám nepodarilo ani v druhom ligovom zápase po sebe, pred týždňom boli nad naše sily futbalisti AS Trenčín. Súper vyhrával po prvom polčase už trojgólovým rozdielom. 

"Bolo vidieť, že sa stretli mužstvá z rozdielnych pólov tabuľky, Trenčín rozhodne výkonnostne nepatrí do skupiny o udržanie sa. Jednoznačne ukázali, že sú stabilizované mužstvo, ktoré má potrebnú kvalitu - tá sa ukázala v zápase," vysvetľuje 41-ročný tréner FK Senica.

"Zápas nám nevyšiel, inkasovali sme dva rýchle góly, proti tímu akým je Trenčín sa následne zápas otáča len veľmi ťažko. Druhý polčas bol z našej strany síce lepší, aj tak to ale nestačilo, výsledok sme dokázali iba skorigovať na konečných 1:3," vysvetľuje český futbalista Dominik Duda, ktorý proti Trenčínu odohral deväťdesiat minút.

Mužstvo Zlatých Moraviec ste v tomto súťažnom ročníku privítali na našom štadióne v zápase 6.kola ešte počas jesennej časti. Napriek viacerým šanciam v spomínanom zápase sme nakoniec po záverečnom hvizde zostali sklamaní. Futbalisti ViOnu brali všetky tri body po víťazstve 3:1. 

"V prvom rade treba povedať, že obidve mužstvá sú v značne pozmenených zostavách od spomínaného zápasu. Čo sa týka priebehu, v domácom zápase sme doplatili na nepremieňanie šancí, súper vyťažil z minima maximum. Preto si myslím, že aj v zajtrajšom zápase rozhodne práve efektivita v zakončení. Budeme musieť využiť každú príležitosť na strelenie gólu, na druhej strane treba byť obozretní v obrannej činnosti, súper má veľmi nebezpečných hráčov smerom dopredu," prízvukuje hlavný tréner Patrik Durkáč.

V sobotu potrebujeme bodovať za každú cenu, vie to aj 25-ročný futbalista FK Senica Dominik Duda. Recept na úspech proti Zlatým Moravciam je jednoduchý. "Vpredu musíme viac podržať loptu, tlačiť sa do zakončenia a skórovať. V zadu musíme hrať zodpovedne, verím, že sa nám to podarí a zápas zvládneme," dodáva na záver Dominik Duda.

Výkop zápasu je naplánovaný na 18:00 hod.


Informácie pre fanúšikov:

Lístky na zápas pôjdu do predaja hodinu pred výkopom na pokladniach A,B a C.

Bezplatný vstup na zápas môžu využiť držitelia sezónnych permanentiek - rovnako aj jednotliví hráči akadémie klubu a ich rodičia, ktorí sú držiteľmi darovaných permanentiek klubom.

Na štadióne budú k dispozícii tri bufety - v sektoroch B a C (2x).

Žiadame všetkých fanúšikov, aby naďalej dodržiavali všetky bezpečnostné a hygienické pokyny na štadióne. Vstup na štadión je možný iba s rúškom resp. zakrytými dýchacími cestami.

Na základe informácií od ÚVZ SR ide do platnosti úprava opatrení pri organizácii futbalových zápasov. Naďalej je možné využiť 50% kapacitu štadióna, neplatí však už pravidlo šachovnicového sedenia. Namiesto neho bude možné využiť prvý rad (ľudia môžu sedieť vedľa seba), druhý však musí zostať vždy voľný.


 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR
V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

6.8. | Redakcia

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu