V generálke na ligu doma proti Slovácku

V generálke na ligu doma proti Slovácku

31.07.2020 | Redakce

V sobotu čaká na futbalistov FK Senica posledný zápas letnej prípravy proti 1. FC Slovácko.

Posledný zápas letnej prípravy odohrajú futbalisti FK Senica v sobotu, na domácom štadióne v generálke na nový ligový ročník privítame českého prvoligistu 1. FC Slovácko.

"V druhom týždni prípravy sme odohrali dve prípravné stretnutia, tréningový proces sme prispôsobili stredajšiemu zápasu proti Linzu, aby sme predišli prípadným zraneniam. Chlapci sa pomaly zoznamujú s našimi predstavami, ako chceme hrať. Pozreli sme si nejaké videá zo zápasov, aby to lepšie videli a pochopili. Veríme, že sa pomaly posúvame vpred a že chlapci budú tréningový proces aplikovať v zápasoch," povedal na úvod hlavný tréner FK Senica Anton Šoltis.

Zverenci trénera Antona Šoltisa uspeli v doterajších troch prípravných dueloch, keď postupne zdolali FC Malacky, FK Blansko a LASK Linz. Teší najmä skalp rakúskeho mužstva, ktoré je účastníkom Európskej ligy UEFA. Mužstvo má za sebou aktuálne druhý týždeň letnej prípravy. Do prvého ligového zápasu novej sezóny ostáva týždeň.

Zápasom proti Slovácku vyvrcholí letná príprava nášho mužstva na novú sezónu. Dres nášho sobotňajšieho súpera oblieka aj dlhoročná opora nášho klubu, český ofenzívny futbalista Jan Kalabiška ale aj odchovanec nášho klubu Michal Tomič

Zverenci trénera Martina Svědíka uspeli rovnako ako naši futbalisti v troch doterajších prípravných dueloch, keď postupne zdolali FK Blansko (3:0), FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (4:1) ale aj úradujúceho majstra Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava (4:3).

"V sobotu očakávam ťažký zápas, iba takéto zápasy nás však posúvajú vpred. Aj my tréneri sme mohli vidieť, ako na tom momentálne sme, zisťujeme kvalitu jednotlivcov ale aj mužstva, pretože sme stále v procese spoznávania sa. Či v sobotu nastúpi najsilnejšia jedenástka uvidíme, máme nejakú predstavu a je iba na chlapcoch, ako sa s tým popasujú," dodáva pred zajtrajším zápasom hlavný tréner FK Senica Anton Šoltis.

Výkop zajtrajšieho zápasu je naplánovaný na 17:00 h. Vstupné na tento zápas je 2€. Lístky na zápas budú v predaji hodinu pred výkopom na hlavnej pokladni štadióna.

Fanúšikovia, ktorí si obnovili, resp. zakúpili permanentku na novú sezónu majú vstup bezplatný - pri vstupe na štadión je potrebné preukázať sa dokladom o zaplatení za permanentku na novú sezónu.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V sobotu pod Čebraťom vyzveme Ružomberok

V sobotu pod Čebraťom vyzveme Ružomberok

26.2. | Igor Tabiš
Všetci začíname na nule

Všetci začíname na nule

25.2. | Igor Tabiš
2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

2% z dane pre futbalové nádeje FK Senica

25.2. | Redakce

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu