V 4. kole Slovnaft Cupu na ihrisku OFK Malženice s cieľom postúpiť do osemfinále

V 4. kole Slovnaft Cupu na ihrisku OFK Malženice s cieľom postúpiť do osemfinále

01.10.2019 | Igor Tabiš

V 4. kole Slovnaft Cupu bude našim súperom účastník TIPOS III.ligy západ OFK Dynamo Malženice.

Anglický týždeň. V stredu (02.10.) na náš čaká prvý z dvojice súperov v tomto týždni. V rámci 4. kola Slovnaft Cupu sa zajtra predstavíme na ihrisku treťoligistu OFK Dynamo Malženice.

"Zajtrajší zápas bude dôležitý z hľadiska potvrdenia posledného ligového víťazstva. Pohár je pre nás rovnako dôležitý. Rešpektujeme nášho súpera. Veríme však, že odohráme dobrý zápas. Nezáleží na tom, či hráme proti súperovi z prvej, druhej či tretej ligy, od prvej minúty chceme hrať na sto percent. Vieme, že náš súper má dobrých a rýchlych hráčov, chceme však nadviazať na dobrú prácu v defenzíve a neinkasovať gól," objasnil pred zajtrajším zápasom stopér FK Senica Joao Favaro.

Mužstvo Vladimíra Gloneka sa prebojovalo až do 4. kola ligového pohára suverénnym spôsobom. V 1. kole zvíťazili na ihrisku Dubovian vysoko 8:1, v 2. a 3. kole nastrieľali svojim súperom zhodne po šesť gólov. V prvom prípade išlo o mužstvo TJ Pleník - Drienová, v poslednom kole uštedrili šesť kúskov tímu TJ Partizán Domaniža. Motivácia treťoligistovi v súboji proti fortunaligistovi rozhodne chýbať nebude.

Naši futbalisti odohrali v tohtoročnej edícii ligového pohára dva zápasy. V 2. kole sme vydreli najtesnejšie víťazstvo na ihrisku Rohožníka, v 3. kole sme naopak zdolali Pezinok na jeho ihrisku jednoznačne 6:0.

"Náš posledný pohárový zápas bol rovnako dôležitý, začali sme v ňom hrať v novom rozostavení 3-5-2. Hrali sme na zlom ihrisku a skórovali sme šesť gólov. V posledných štyroch zápasoch sme inkasovali jediný gól - dokazuje to, že sa zlepšujem dňom čo dňom," vysvetlil brazílsky stopér s číslom 26.

Výkop zápasu 4. kola Slovnaft Cupu na ihrisku Malženíc je na programe o 15:30 h.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu