Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

Tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy

14.02.2019 | Igor Tabiš

Dnes o 12:30 hod. prebehla v našom klube tradičná tlačová konferencia pred začiatkom jarnej časti Fortuna ligy.

Na štvrtkovej tlačovej konferencii reprezentovala náš klub trojica - Ricardo Chéu (hlavný tréner FK Senica), Henk Theunissen (asistent generálneho manažéra) a Erik Otrísal (kapitán FK Senica). "Zimná príprava prebehla celkovo k spokojnosti, väčšinu času sme strávili na sústredení v Turecku. Mali sme možnosť na sebe pracovať v dobrých podmienkach na dobrých ihriskách. Odohrali sme slušné zápasy, ani jeden sme neprehrali. Za mňa určite spokojnosť so zimnou prípravou," vysvetlil na úvod kapitán FK Senica Erik Otrísal.

Po ňom sa k slovu dostal hlavný tréner FK Senica Ricardo Chéu: "S prvými šiestimi týždňami v Senici a prácou v klube som veľmi spokojný. Teší ma prístup hráčov a rovnako tak aj podmienky v klube. Myslím si, že sme na dobrej ceste. Počas týchto týždňov sme sa snažili spraviť tím viac konkurencieschopným. Na najbližší zápas vždy nazeráme s rovnakým prístupom. Každý zápas je možný vyhrať, v tomto duchu sme pracovali uplynulých šesť týždňov. Ak si pozriete šesť prípravných zápasov ktoré sme odohrali, zlepšili sme sa v defenzíve. Počas prvej polovici sezóny sme patrili k najhoršie brániacim tímom v lige. V príprave sme boli veľmi silný v defenzíve - počas prípravy sme neprehrali jeden zápas. Snažíme sa túto silnú mentalitu preniesť na každého jedného hráča. Proti Trenčínu nás čaká veľmi náročný zápas, budeme sa ho snažiť vyhrať."

Na záver sa dostal k slovu aj asistent generálneho manažéra Henk Theunissen: "Súhlasím s vecami, ktoré zazneli z úst trénera. Bolo skvelé vidieť, ako počas posledných piatich týždňov pracovali hráči a nový realizačný tím. Z mojej pozície môžem povedať, že práca ľudí v tomto klube sa odvíja od úrovne organizačnej štruktúry. Mojou prácou je dohliadať na tieto procesy. Výsledok sa na konci dňa dostaví od všetkých ľudí, ktorí pracujú v tomto klube. To, že som sa ujal tejto práce znamená, že pán Caanen sa môže lepšie venovať plneniu svojich úloh."

Odchody a príchody hráčov FK Senica počas zimy:

PRIŠLI: Sofian El Moudane (Athlético Marseille), Kevaun Atkinson (St. Adrews - hosťovanie do konca sezóny), Gabriel Dubois (Athlético Marseille), Eric Ramirez (MFK Karviná - hosťovanie do konca sezóny)

ODIŠLI: Juraj Kotula (koniec hosťovania), Alan Kováč (vypršanie zmluvy - ETO FC Gyor), Diego Cuadros (ukončenie spolupráce - AEZ Zakakiou), Victor Nirennold (ukončenie spolupráce - SHB Da Nang), Richard Celis (hosťo- vanie - Caracas FC), Naren Solano (Club de Deportes Valdivia)

Káder FK Senica pre jarnú časť Fortuna ligy:

Brankári: Federico Taborda, Vojtěch Vorel, Adam Kováč

Obrancovia: Roberto Dias, Gabriel Dubois, Erik Otrísal, Lukáš Kučera, Kay, Joan Herrera, Patrick Asmah

Záložníci: Jakub Krč, Marko Totka, Dominik Martišiak, Zezinho, Sacha Petshi, Sofian El Moudane, Marko Tešija, Mihovil Klapan, Jean Deretti, Julian Caro, 

Útočníci: Eric Ramirez, Désiré Ségbé, Frank Castaňeda, Kevaun Atkinson, Edmund Addo

Fotogaléria

     
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Prehra na úkor cenných skúseností

Prehra na úkor cenných skúseností

25.5. | Igor Tabiš
V poslednom zápase sezóny najtesnejšia prehra na ihrisku Podbrezovej

V poslednom zápase sezóny najtesnejšia prehra na ihrisku Podbrezovej

24.5. | Igor Tabiš
Letný futbalový kemp FK Senica

Letný futbalový kemp FK Senica

23.5. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu