Stanislav Griga novým trénerom útočníkov

Stanislav Griga novým trénerom útočníkov

23.09.2020 | Redakce

Bývalý tréner FK Senica Stanislav Griga sa vracia späť do nášho klubu, 58-ročný uznávaný odborník bude v našom klube trénerom útočníkov.

Vedenie FK Senica získalo do svojich trénerských radov ďalšiu významnú posilu, do klubu sa vracia skúsený 58-ročný tréner Stanislav Griga, ktorý sa dohodol s vedením FK Senica na vzájomnej spolupráci. Bývalý skvelý zakončovateľ bude v FK Senica pôsobiť ako tréner útočníkov.

Historické 2.miesto v sezóne 2010/11 či predkolo v Európskej lige UEFA, bývalý tréner FK Senica sa vrátil do klubu, v ktorom prežil najúspešnejšie časy svojej trénerskej kariéry. 

"Pocity sú iba tie najlepšie, strávil som tu skutočne krásne dva roky trénerského života. Keď prišla ponuka, aby som pokračoval v robote, ktorú som v Žiline začal, tak som neváhal," vysvetľuje na úvod Stanislav Griga. Čo najviac rozhodlo o návrate skúseného trénera späť do známeho prostredia na Záhorie?

"Ako prvý ma kontaktoval Tono Šoltis, s ktorým som spolupracoval v Michalovciach. Takisto tu je Miro Mentel, Šnegi a všetci ľudia, s ktorými som spolupracoval a zažil tu krásne dva roky v Senici. Teším sa na týchto ľudí, ktorí tu boli vždy super," netají sa bývalý reprezentačný tréner Slovenska Stanislav Griga.

"Pán Griga je veľkou osobnosťou nielen senického, ale aj česko-slovenského futbalu. Keď sa načrtla reálna možnosť spolupráce s ním tak sme po jednom spoločnom stretnutí aj s prezidentom klubu vôbec neváhali. Sme veľmi vďační, na túto spoluprácu sa tešíme, pán Griga sa vracia po desiatich rokoch do klubu. Na základe práce, ktorú odviedol ako tréner ofenzívnych hráčov v Žiline a výsledkoch, ktoré boli viditeľné najmä na Robovi Boženíkovi je jasné, že našich hráčov môže posunúť len a len dopredu. Pevne veríme, že tento projekt bude dlhodobý a budú z neho tažiť aj mladí talentovaní hráči ako napríklad Marcel Masár alebo Ioannis Niarchos či ďalší," vysvetľuje športový riaditeľ klubu Filip Holec.


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

Tri body po dvoch góloch v druhom polčase

24.10. | Redakce
V sobotu proti FK Pohronie

V sobotu proti FK Pohronie

23.10. | Redakce
Akadémia prerušuje tréningový proces

Akadémia prerušuje tréningový proces

23.10. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu