Sofian El Moudane: Na zápas proti Michalovciam musíme rýchlo zabudnúť

Sofian El Moudane: Na zápas proti Michalovciam musíme rýchlo zabudnúť

12.08.2019 | Igor Tabiš

Futbalistov FK Senica čaká náročný anglický týždeň, ktorý budú chcieť využiť na napravenie situácie, v ktorej sa momentálne nachádzajú.

"Za viac ako rok, čo som tu, to bol náš najhorší zápas," priznal sklamane kapitán FK Senica Roberto Dias, ktorý zároveň pokračuje: "Verím, že sa to nebude opakovať znova, v zápase sme boli totálne nesústredení." 

K slovám kapitána sa pridáva aj stredopoliar nášho mužstva Sofian El Moudane: "Na zápas proti Michalovciam musíme čo najskôr zabudnúť. Od začiatku zápasu sme mali veľké problémy, zvlášť po rýchlom inkasovanom góle. Michalovce hrali v ofenzíve aj defenzíve veľmi intenzívne, my sme na to nedokázali nájsť odpoveď. V zápasoch musíme ukázať lepšiu mentalitu a súdržnosť. Úspech dosiahneme iba tvrdou prácou."

V prebiehajúcom týžni budeme mať hneď dva pokusy na reparát. V stredu na náš čaká zápas 2.kola Slovnaft Cupu na ihrisku FC Rohožník. Cieľ proti účastníkovi TIPOS 3.ligy Bratislava bude jasný - postup do ďalšieho kola. Následne sa v sobotu predstavíme na domácom ihrisku, kedy privítame vrámci 5.kola Fortuna ligy futbalistov MFK Ružomberok. "Verím, že stredu využijeme na to, aby sme si splnili svoju povinnosť a kvalifikovali sa do ďalšieho kola. Čo sa týka soboty, rovnako musíme zlepšiť naše postavenie v ligovej tabuľke," vysvetľuje brazílsky stopér Roberto Dias.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

V súboji proti ViOnu bezgólová remíza

4.7. | Redakce
V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

V sobotu privítame doma Zlaté Moravce

3.7. | Redakce
Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

Lukáš Kučera podpísal s klubom nový kontrakt

2.7. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu