So Senicou sa dohodol na zmluve Oliver Práznovský

So Senicou sa dohodol na zmluve Oliver Práznovský

14.02.2018 | Tomáš Nečas

O miesto v zostave sa prichádza pobiť Oliver Práznovský, ktorý v minulej sezóne pôsobil v druholigovom Luch-Energia Vladivostok.

Oliver Práznovský je rodákom z Bratislavy, naposledy pôsobil v ruskom druholigovom klube Luch-Energia Vladivostok. Na jeseň odohral za hlavné mesto Prímorského kraja desať zápasov, v ktorých sa jeden krát dokázal presadiť aj strelecky, čo nie je na obrancu vôbec zlé. Do Senice prichádza ako voľný hráč a s vedením klubu sa dohodol na zmluve do konca jarnej časti s možnosťou opcie. "Som tu zatiaľ len pár dní, proti Senici som hral, keď som bol ešte v Ružomberku. Pocity z klubu sú len dobré, chalani sú fajn, užívam si to."

26-ročný obranca má na konte 63 štartov v našej najvyššej súťaži. Štyri roky bol hráčom MFK Ružomberok, odkiaľ v roku 2015 prestúpil do poľského GKS Katowice. Jednalo sa o Oliho prvý zahraničný angažmán. "Do Katowíc som prišiel až po začiatku súťaže, pretože som mal ešte zranenie z Ružomberka. Strávil som tam príjemné dva roky. Prvý rok sa mužstvo stabilizovalo, druhý rok sme hrali skoro do posledného kola o postup. Keby sme postúpili, tak som tam možno ešte teraz. Na Katowice spomínam len v dobrom." rozhovoril sa Oliver.

Chceme sa pobiť o čo najlepšie výsledky a v Senici ligu udržať. Pokiaľ budem zdravý a tréner mi dá dôveru, rád by som nabral aj hernú pohodu, pretože posledný angažmán v Rusku mi veľmi nevyšiel," zaželala si nakoniec nová akvizícia Senice.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: U13-ka odchádza na turnaj do Leverkusenu

Mládež v akcii: U13-ka odchádza na turnaj do Leverkusenu

18.4. | Igor Tabiš
Hráčom mesiaca marec Eric Ramirez

Hráčom mesiaca marec Eric Ramirez

17.4. | Igor Tabiš
V Slovnaft Cupe končíme pred bránami finále

V Slovnaft Cupe končíme pred bránami finále

16.4. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu