Siedmou zimnou posilou je Peter Ďungel

Siedmou zimnou posilou je Peter Ďungel

23.01.2018 | Tomáš Nečas

Šesticu posíl FK Senica dopĺňa 24-ročný rodený Nededžan (obec v Žilinskom okrese pozn. red.) z klubu FK Pohronie, kde odohral jesennú časť druhej ligy.

Peter Ďungel naposledy pôsobil v druholigovom tíme FK Pohronie, v Senici bude hosťovať do konca jarnej časti s možnou opciou."Dojmy z klubu mám zatiaľ len výborné, starostlivosť o hráčov je na vysokej úrovni. Čo sa týka mesta, nie je síce také veľké ako Žilina, ale za to veľmi útulné a upravené." 

Peter je v mužstve trénera Ladislava Hudeca od začiatku zimnej prípravy, ale k podpisu zmluvy hráča s klubom prišlo až dnes. "Kluby boli medzi sebou dohodnuté v podstate od začiatku môjho príchodu do Senice, nakoniec som podpisom spečatil zmluvu až dnes. Ďakujem za dôveru a pevne verím, že to klubu splatím výkonmi na ihrisku."

24-ročný futbalista nastúpil doteraz za Senicu v každom prípravnom zápase, na tréningoch je aktívny, vždy chce zo seba dostať len to najlepšie. "Snažím sa s tímom čo najviac zžiť, je tu väčšie nasadenie, viac a rýchlejšie sa pracuje s loptou. Najviac som si na ihrisku rozumel s Marekom Pittnerom, ten sa ale bohužiaľ musel vrátiť do Pohronia. Inak je tu výborná partia mladých chalanov, budeme sa snažiť nazbierať čo najviac bodov a ja dúfam, že sa v Senici presadím."

Fotogaléria

   
 
 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: U13-ka odchádza na turnaj do Leverkusenu

Mládež v akcii: U13-ka odchádza na turnaj do Leverkusenu

18.4. | Igor Tabiš
Hráčom mesiaca marec Eric Ramirez

Hráčom mesiaca marec Eric Ramirez

17.4. | Igor Tabiš
V Slovnaft Cupe končíme pred bránami finále

V Slovnaft Cupe končíme pred bránami finále

16.4. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu