Realizačný tím rozšírila posila z Indie

Realizačný tím rozšírila posila z Indie

23.07.2020 | Redakce

Realizačný tím FK Senica doplnil v posledných dňoch rodák z Indie, Vasant M. Bhandi.

Zaujímavú posilu získal pred novou sezónou realizačný tím FK Senica. Na post hlavného fyzioterapeuta A-mužstva prichádza s veľmi zaujímavým životopisom Vasant M. Bhandi. Rodák z Indie nadobúdal cenné skúsenosti v kolíske futbalu - Anglicku. Popri štúdiu si dokonca vyskúšal prácu v londýnskych kluboch.

"Počas môjho magisterského štúdia biomechaniky v Londýne sa mi naskytla príležitosť úzko spolupracovať s klubom QPR (Queens Park Rangers pozn. red.) na vytváraní profilov hráčov. Dozvedel som sa, ako sa elitné kluby starajú o svojich hráčov, monitorujú ich zdravotný stav a udržiavajú ich v dobrej kondícii. Neskôr som analyzoval biomechaniku pohybu hráčov vo West Hame United. Obe skúsenosti boli veľmi odlišné, bola to však skvelá príležitosť na učenie sa," priznáva na úvod nová posila na pozícii fyzioterapeuta mužstva.

Ako sa človek z druhej najľudnatejšej krajiny sveta dostane cez Anglicko postupne až na Záhorie do Senice? Odopoveď je veľmi jednoduchá, za všetkým hľadajte ženu.

"Počas môjho pobytu v Londýne som stretol svoju terajšiu manželku, študovali sme na rovnakej univerzite. Po dvoch rokoch sme sa vzali a presťahovali do Senice, odkiaľ pochádza ona. V Senici som momentálne dva roky, môžem povedať, že moja slovenčina sa postupne zlepšuje (smiech)," vysvetľuje vždy pozitívne naladený a usmiaty Vasant M. Bhandi.

Prvotný kontakt s futbalom prišiel pre 32-ročného fyzioterapeuta už v rodnej Indii. "Predtým som pracoval ako hlavný fyzioterapeut v indickom prvoligovom klube FC Pune City. Následne prišli už spomínané pracovné ponuky v Anglicku," vysvetľuje Vasant.

Aké sú teda ciele a výzvy novej posily v našom klube? "Mojim okamžitým cieľom je úzka spolupráca s trénermi a celým realizačným tímom. Chcem si získať dôveru každého jedného hráča, aby som im mohol byť oporou. Zároveň budem monitorovať úroveň kondície jednotlivých hráčov a snažiť sa, aby sa im čo najviac vyhýbali zranenia," dodáva na záver fyzioterapeut Vasant M. Bhandi.

Vitaj v našom klube Vasant! 

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

28.9. | Redakce
V derby prehra dvojgólovým rozdielom

V derby prehra dvojgólovým rozdielom

26.9. | Redakce
Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

Zápasový bulletin: FK Senica - FC Spartak Trnava

26.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu