Prvou letnou posilou klubu Tomáš Šalata

Prvou letnou posilou klubu Tomáš Šalata

15.07.2020 | Redakce

Odchovanec trenčianskeho futbalu podpísal s klubom ročný kontrakt.

Prvou letnou posilou nášho klubu sa stáva 23-ročný stopér Tomáš Šalata, rodák zo Šale sa dnes s klubom dohodol na ročnom kontrakte s následnou možnosťou predĺženia spolupráce.

"Pocity sú samozrejme úžasné, som veľmi rád, že sme sa klubom dohodli a že budem môcť pôsobiť tu na Záhorí," povedal na úvod stodeväťdesiattri centimetrov vysoký stopér.

Bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska sa pripojil k nášmu mužstvu do tréningového procesu po koronavírusovej prestávke, zasiahol aj do tréningových duelov. V jednom z nich dokonca rozhodol o našom víťazstve, v súboji proti Spartaku Trnava sa v závere zápasu zavesil do vzduchu a po rohovom kope zariadil presnou hlavičkou naše najtesnejšie víťazstvo.

"Dojmy z klubu boli od prvého momentu veľmi pozitívne, či už hovoríme o zázemí alebo o ľuďoch, ktorí v klube pracujú. Rovnako som spoznal hráčov, ale aj trénerov v klube a musím povedať, že som si to tu veľmi obľúbil. Som rád, že budem v novej sezóne hájiť senické farby," priznáva fyzicky dobre stavaný obranca.

Mladý futbalista pôsobil naposledy v tretej najvyššej rakúskej lige, kde obliekal dres FC Mauerwerk (Regionalliga Ost), v našej krajine má za sebou aj pôsobenie v Interi Bratislava. Teraz prichádza na Záhorie s jasným cieľom.

"Čo sa týka mojich ambícií, chcem si vybojovať miesto v základnej zostave a odohrať na ihrisku čo najviac minút. Chcem dopomôcť klubu k dosiahnutiu cieľov, ktoré si stanovil," dodáva na záver Tomáš Šalata.

Vitaj v klube Tomáš!

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR
V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

6.8. | Redakcia

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu