Posilniť našu ofenzívu prichádza útočník Sadam Sulley

Posilniť našu ofenzívu prichádza útočník Sadam Sulley

16.07.2019 | Igor Tabiš

Ďalšou posilou do ofenzívy je ghanský útočník Sadam Sulley, ktorý prichádza z Legie Varšava.

Na Slovensku strávil dve sezóny, teraz pridá tretiu v drese FK Senica. Sadam Sulley, ktorý v minulosti obliekal dres MFK Zemplín Michalovce prichádza do nášho mužstva z Legie Varšava. S vedením nášho klubu sa dohodol na 2-ročnom kontrakte. Stále iba 22-ročný ghanský zakončovateľ bude v našom klube obliekať dres s číslom 9.

“Za tento deň by som chcel poďakovať Bohu, je to skvelý pocit podpísať zmluvu s klubom, akým je Senica. Klub poznám z môjho dvojročného hosťovania na Slovensku. Som veľmi šťastný, že som konečne tu," povedal na úvod vysoký útočník. Dres MFK Zemplín Michalovce si prvýkrát obliekol v sezóne 2017/18, prvé presné zásahy vo Fortuna lige sa mu podarilo streliť práve do siete nášho mužstva. Vďaka jeho dvom gólom sme v polovici septembra v roku 2017 prehrali na Zemplíne 2:1.

“Na Senicu mám veľmi dobré spomienky, keďže som proti tomuto mužstvu odohral niekoľko zápasov, v ktorých sa mi podarilo streliť zopár gólov (úsmev). Teraz budem obliekať dres tohto klubu, takže nastal čas, aby som Senici splatil dôveru," vysvetlil s úsmevom bývalý hráč Legie Varšava. Napriek faktu, že v našej lige strávil posledné sezóny nebolo rozhodovanie o výbere ďalšieho mužstva jednoduché: “Úprimne, nebolo to pre mňa jednoduché rozhodnutie aj napriek tomu, že som poznal tento klub. S prezidentom klubu sme sa viackrát rozprávali. Takisto som si musel všetko premyslieť s mojou rodinou. Všetci sme sa nakoniec zhodli, že Senica bude pre mňa najlepším klubom. K tomuto klubu mám veľký rešpekt, rovnako mám dobré vzťahy s prezidentom klubu. To sú tie najdôležitejšie dôvody, prečo som tu.”

V uplynulej sezóne skóroval ghanský zakončovateľ vo všetkých súťažných zápasoch šesť gólov. Presadil sa aj koncom novembra na našom štadióne, kedy jeho bývalý klub zvíťazil v divokej prestrelke 4:2. Na podobné výkony bude chcieť nadviazať aj v našich farbách. “Prišiel som sem, aby som pomohol tímu k dobrej sezóne. Verím, že sa nám podarí vybojovať si účasť v európskych súťažiach. Tento klub má veľmi mladý talentovaný tím. Čo sa týka fanúšikov verím, že si ich svojimi gólmi získam na svoju stranu. Urobím všetko, čo je v mojich silách, aby boli šťastní každý jeden zápas. Bez ich podpory na štadióne to nepôjde," dodal na záver Sadam Sulley.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

Cítil som sa výborne, ďakujem trénerom za príležitosť

31.5. | Redakce
Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

Premiéra pri návrate za zvláštnych okolností

30.5. | Redakce
Čisté konto ale aj cenné skúsenosti pre mladíkov

Čisté konto ale aj cenné skúsenosti pre mladíkov

30.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu