Posilniť našu ofenzívu prichádza útočník Sadam Sulley

Posilniť našu ofenzívu prichádza útočník Sadam Sulley

16.07.2019 | Igor Tabiš

Ďalšou posilou do ofenzívy je ghanský útočník Sadam Sulley, ktorý prichádza z Legie Varšava.

Na Slovensku strávil dve sezóny, teraz pridá tretiu v drese FK Senica. Sadam Sulley, ktorý v minulosti obliekal dres MFK Zemplín Michalovce prichádza do nášho mužstva z Legie Varšava. S vedením nášho klubu sa dohodol na 2-ročnom kontrakte. Stále iba 22-ročný ghanský zakončovateľ bude v našom klube obliekať dres s číslom 9.

“Za tento deň by som chcel poďakovať Bohu, je to skvelý pocit podpísať zmluvu s klubom, akým je Senica. Klub poznám z môjho dvojročného hosťovania na Slovensku. Som veľmi šťastný, že som konečne tu," povedal na úvod vysoký útočník. Dres MFK Zemplín Michalovce si prvýkrát obliekol v sezóne 2017/18, prvé presné zásahy vo Fortuna lige sa mu podarilo streliť práve do siete nášho mužstva. Vďaka jeho dvom gólom sme v polovici septembra v roku 2017 prehrali na Zemplíne 2:1.

“Na Senicu mám veľmi dobré spomienky, keďže som proti tomuto mužstvu odohral niekoľko zápasov, v ktorých sa mi podarilo streliť zopár gólov (úsmev). Teraz budem obliekať dres tohto klubu, takže nastal čas, aby som Senici splatil dôveru," vysvetlil s úsmevom bývalý hráč Legie Varšava. Napriek faktu, že v našej lige strávil posledné sezóny nebolo rozhodovanie o výbere ďalšieho mužstva jednoduché: “Úprimne, nebolo to pre mňa jednoduché rozhodnutie aj napriek tomu, že som poznal tento klub. S prezidentom klubu sme sa viackrát rozprávali. Takisto som si musel všetko premyslieť s mojou rodinou. Všetci sme sa nakoniec zhodli, že Senica bude pre mňa najlepším klubom. K tomuto klubu mám veľký rešpekt, rovnako mám dobré vzťahy s prezidentom klubu. To sú tie najdôležitejšie dôvody, prečo som tu.”

V uplynulej sezóne skóroval ghanský zakončovateľ vo všetkých súťažných zápasoch šesť gólov. Presadil sa aj koncom novembra na našom štadióne, kedy jeho bývalý klub zvíťazil v divokej prestrelke 4:2. Na podobné výkony bude chcieť nadviazať aj v našich farbách. “Prišiel som sem, aby som pomohol tímu k dobrej sezóne. Verím, že sa nám podarí vybojovať si účasť v európskych súťažiach. Tento klub má veľmi mladý talentovaný tím. Čo sa týka fanúšikov verím, že si ich svojimi gólmi získam na svoju stranu. Urobím všetko, čo je v mojich silách, aby boli šťastní každý jeden zápas. Bez ich podpory na štadióne to nepôjde," dodal na záver Sadam Sulley.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
S Komárnom bez gólov

S Komárnom bez gólov

25.1. | Ivan Tobiáš
V druhom zápase výhra nad Dubnicou

V druhom zápase výhra nad Dubnicou

22.1. | Ivan Tobiáš
V prvom prípravnom zápase remíza s Petržalkou

V prvom prípravnom zápase remíza s Petržalkou

18.1. | Ivan Tobiáš

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu