Ponuka práce pre FK Senica na pozíciu ekonomický pracovník

01.07.2021 | Redakcia

FK Senica ponúka prácu na pozíciu ekonomický pracovník. Záujemcovia, hláste sa na e-mailovej adrese: david.balda@fksenica.eu.

Druh pracovného pomeru

- plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia došlej a odoslanej pošty
- príprava podkladov pre účtovníctvo, pracovné zmluvy, dohody, vedenie pokladničného denníka
- mailová a telefonická komunikácia
- korešpondencia
- evidencia archívnych dokumentov
- vypracovanie zápisov z porád
- spolupráca pri organizovaní športových podujatí spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v kolektíve
- flexibilita pracovného času
- osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

- CV v slovenskom jazyku posielať na mailovú adresu: david.balda@fksenica.eu

Nástupný plat

800 - 1.000 € v hrubom

Požiadavky na zamestnanca - pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia s ľuďmi
- rozhodovanie
- samostatnosť

Podobné články
Aktuálne na webe
Organizačné pokyny pre divákov pred zápasom s Trnavou

30.7. | Redakcia
Z Ružomberka vezieme cenný bod

24.7. | TASR, foto: TASR
Tlačová konferencia: Šustr -

Tlačová konferencia: Šustr - "Sme na začiatku nastúpenej cesty"

23.7. | Jozef Komorný