Podpora silného regionálneho partnera

Podpora silného regionálneho partnera

28.07.2020 | Redakce

Vedenie FK Senica získalo do svojich radov ďalšiu významnú posilu, silného domáceho partnera z regiónu Záhorie - Kovobel.

Futbalový klub FK Senica a Kovobel spájajú sily. Slovenská spoločnosť sídliaca v Senici, ktorá sa zaoberá najmä predajom hútnického materiálu sa rozhodla podporiť náš klub, ktorý ako jediný reprezentuje regióne Záhorie v najvyššej slovenskej futbalovej lige.

"Nie je pre nás samozrejmosťou, že podpisujeme takého cenné partnerstvá s úspešnými lokálnymi firmami. Vážime si dôveru od majiteľov spoločnosti a veríme, že naša spolupráca bude užitočnou a prospešnou pre obe strany," vysvetľuje na úvod športový riaditeľ FK Senica Filip Holec.

Spoločnosť Kovobel pôsobí na trhu viac ako 15 rokov, okrem spracovania a predaja rúr sa momentálne venuje aj laserovému spracovaniu plechov. Vo svojom odvetví patrí medzi renomované a rešpektované spoločnosti.

"Pevne veríme, že svojím smerovaním a koncepciou dokážeme osloviť aj ďalších lokálnych partnerov. Záhorie je pre nás kľúčovým regiónom, pretože sa budeme usilovať najmä o návrat Záhorákov na senické tribúny," dodáva na záver športový riaditeľ klubu Filip Holec.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

V úvodnom kole novej sezóny proti vicemajstrovi

7.8. | Redakce
Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

Tlačová konferencia klubu pred novou sezónou

7.8. | TASR
V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

V novej sezóne kapitánom Juraj Piroska

6.8. | Redakcia

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu