Petr Pavlík a Luboš Hušek Seničanmi aj v ďalších rokoch

Petr Pavlík a Luboš Hušek Seničanmi aj v ďalších rokoch

21.01.2016 | Milan Ondruš

Stopér a kapitán Senice Petr Pavlík rovnako ako jej stredopoliar Luboš Hušek predĺžili so Senicou zmluvy o ďalšie roky. Petr Pavlík podpísal nový kontrakt, ktorý hovorí o pôsobení na Záhorí ďalšieho 2,5 roka. Luboš Hušek bude v Senici ďalšie dva roky.

„Sme veľmi radi, že sme sa s obomi dohodli. V Senici si vážime ich prácu a teší nás, že aj chalani prejavili záujem o pokračovanie v klube. O Pavlíka bol enormný záujem najmä z Poľska. Peťo ale chcel ostať v Senici a dal jej prednosť, hoci mal na stole lukratívnu ponuku z poľskej najvyššej ligy. Luboš Hušek je skúsený futbalista, ktorý môže naskakovať na poste stopéra i defenzívneho záložníka. Svojimi skúsenosťami je na ihrisku veľmi platným článkom a svojim zmyslom pre humor je aj nepostrádateľnou časťou kabíny,“ hovorí športový riaditeľ FK Senica Dušan Vrťo.

O 28-ročného stopéra Senice Petra Pavlíka sa zaujímalo niekoľko klubov z Poľska či Česka. Na stole mal i konkrétnu ponuku, ktorá bola pre neho lukratívna. Kapitán Záhorákov však hovorí jasnou rečou. Chce ostať v Senici a dokumentuje to aj jeho predĺženie zmluvy s klubom. „V Senici som naozaj spokojný a šťastný. Je to môj domov a takisto FK Senica je mojou srdcovou záležitosťou. Som úprimne rád, že som sa s klubom dohodol na novej zmluve a budem v Senici aj naďalej,“ hovorí Petr Pavlík, ktorý predĺžil zmluvu, ktorá by vypršala v lete tohto roku, o ďalšie dva roky.

Luboš Hušek je 31-ročný skúsený harcovník, ktorý si počas svojej futbalovej kariéry už niečo preskákal. V Senici sa takisto cíti výborne a nad predĺžením kontraktu dlho neváhal. „Som tu už prakticky doma. Som rád, že naša spolupráca bude pokračovať naďalej. V Senici som naozaj spokojný, verím, že je spokojná aj Senica so mnou,“ hovorí Luboš Hušek.

Obaja v čele idú spolu na tréning:


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

Červený kotel je späť, už v piatok proti Zlatým Moravciam

20.8. | Igor Tabiš
Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

Ukázali sa v pozitívnom svetle. Mladíkov však mrzí strata bodov

19.8. | Igor Tabiš
Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

Štyri góly, dve penalty a bod proti Ružomberku po remíze 2:2

17.8. | Igor Tabiš

Copyright © 2019 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu