Organizačné pokyny pre divákov na piatok 28.5.2021

Organizačné pokyny pre divákov na piatok 28.5.2021

26.05.2021 | FK Senica

Organizačné pokyny k predaju lístkov na blížiaci sa odvetný zápas baráže o udržanie sa vo Fortuna lige.

Tento piatok 28.5.2021 privítame o 17:00 h na domácom ihrisku MFK Dukla Banská Bystrica. S blížiacim sa súťažným zápasom prinášame aktuálne informácie k predaju lístkov na zápas.

Vzhľadom k prísnym bezpečnostným opatreniam vydaným Úradom verejného zdravotníctva SR sa zápasu môže na štadióne zúčastniť 500 divákov.

Lístky na piatkový zápas sa budú dať zakúpiť priamo na mieste od 16:00 h na hlavnej pokladni nášho štadióna. Do predaja pôjde 500 ks lístkov. Predaj lístkov končí po vypredaní 500 kusov. Na hlavnom vchode budú otvorené dve pokladne a registračné miesto.

Cena lístkov bude 4 € (sektory B a C), resp. 6 € (hlavná tribúna). Vstup na štadión v deň zápasu bude možný výhradne cez pokladňu A. Na štadióne bude otvorená hlavná tribúna a sektory B a C.

Držitelia zakúpených permanentiek či sponzori s permanentkami na túto sezónu si môžu uplatniť bezplatný vstup na tento duel. Na duel proti Banskej Bystrici sa nedajú uplatniť permanentky, ktoré klub poskytol jednotlivým hráčom akadémie a ich rodičom. Tento typ permanentiek bude možné uplatniť až v prípade zvýšenia dovoleného počtu divákov.

Tieto opatrenia vychádzajú z manuálu organizácie zápasu vydané Úniou ligových klubov v nadväznosti na opatrenia vydané Úradom verejného zdravotníctva SR. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zhrnutie:

- Do areálu štadióna bude vstup umožnený iba osobám s negatívnym výsledkom RT-PCR/LAMP testu nie starším ako 72 hodín alebo Ag testu nie starším ako 24 hodín.
- Organizátor, teda klub FK Senica, bude povinný po dobu 14 dní viesť evidenciu divákov (meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu a telefonický kontakt). Po uplynutí 14 dní je povinný tieto osobné údaje zničiť.
Do areálu je možné vstúpiť a pohybovať sa v ňom iba v prípade nasadeného respirátora FFP2.
- Diváci sú povinní sedieť v každom druhom rade a dodržiavať rozostupy minimálne 2 metre od jednotlivcov prípadne ako spoločná domácnosť.

Podmienku negatívneho výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19, je ho možné nahradiť potvrdeniami o nasledovných skutočnostiach:

a) osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny (Moderna, Pfizer/BioNTech), proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,

b) osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny (AstraZeneca, Johnson & Johnson) proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,

c) osoba je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,

d) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,

e) ide o osobu do 10 rokov veku.

Predaj lístkov: piatok 28.5. od 16.00 - 17:00 h na hlavnej pokladni štadióna.

Držitelia zakúpenej sezónnej permanentky a sponzori s permanentkami: bezplatný vstup na zápas.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Pokyny pre účastníkov LFŠ FK Senica 2021

Pokyny pre účastníkov LFŠ FK Senica 2021

8.6. | FK Senica
Pavel Šustr novým trénerom FK Senica!

Pavel Šustr novým trénerom FK Senica!

1.6. | FK Senica
Tlačová konferencia po zápase s MFK Dukla

Tlačová konferencia po zápase s MFK Dukla

29.5. | FK Senica

Copyright © 2021 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu