Ohlasy po zápase proti Seredi: Fyzicky náročný zápas s minimom šancí

Ohlasy po zápase proti Seredi: Fyzicky náročný zápas s minimom šancí

28.10.2018 | Igor Tabiš

Po 13.kole stále čakáme na svoje druhé ligové víťazstvo v tejto sezóne.

Do zápasu sme vstúpili aktívne, držali sme loptu na svojich kopačkách. Už v 2.minúte si Deretti zabehol za obranu súpera po prihrávke od Zezinha, následne bol obrancom hostí faulovaný. Hlavný rozhodca ale penaltu nenariadil. V druhom polčase to bol opäť aktívny Brazílčan, ktorý sa nábehom za obranu dostával do vyloženej šance. Jeho nábeh ale zmaril stret s brankárom hostí, rozhodca ani v tomto prípade nepískol do píšťalky a hra tak pokračovala ďalej. "Vedeli sme, že nás čaká náročný zápas. Sereď je veľmi dobrý tím, my sme za sebou mali navyše dva náročné zápasy, ktoré nás stáli veľa síl. Napriek tomu sme si v zápase vypracovali šance na strelenie gólu. Mali sme zahrávať aj dve penalty, rozhodca nám ich znova nedoprial. Momentálne si musíme odpočinúť a nabrať energiu do dôležitého zápasu, ktorý náš čaká znova na domácom ihrisku v sobotu," priznal brazílsky krídelník Jean Deretti.

Diváci na štadióne veľa futbalovej krásy nevideli, v druhom polčase sa futbal odohrával najmä medzi šestnástkami. Futbalisti Serede si vyloženú šancu nevypracovali, hrozili najmä po strelách z diaľky. My sme to skúšali podobne, po Asmahovom centri sa do vzduchu zavesil obranca Dias, jeho hlavička ale smerovala iba do rúk pripraveného Nwolokora. "Bol to veľmi vyrovnaný zápas, oba tímy si nedokázali vypracovať veľa príležitostí, pretože defenzívy oboch mužstiev pracovali veľmi dobre. Vždy je ťažké hovoriť o chybných rozhodnutiach v zápase, kto bol však na štadióne videl, čo sa stalo. Do zápasu sme vstúpili dobre, mali sme loptu na svojich kopačkách, následne sa hra veľmi vyrovnala. Sereď má veľmi dobré mužstvo," zhodnotil včerajší zápas ďalší brazílsky futbalista v našich službách Roberto Dias.

Utorňajšie pohárové víťazstvo nad Dunajskou Stredou nás stálo veľa síl, proti Seredi sme nastúpili v nezmenej zostave. Na potrebné víťazstvo sme si nedokázali vypracovať dostatočné množstvo príležitostí, takisto na ihrisku chýbal aj väčší pohyb našich futbalistov. "Fyzicky veľmi náročný zápas, v ktorom bolo veľa nepresností na oboch stranách, rovnako tak aj málo šancí. Mrzí ma, že sme nenadviazali na pohárový zápas proti Dunajskej Strede. Dúfam, že to napravíme v najbližšom domácom stretnutí," vrátil sa k včerajšimu zápasu kapitán Erik Otrísal.

 
Súvisiace články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu