Novým hráčom do defenzívy Stjepan Vukovič

Novým hráčom do defenzívy Stjepan Vukovič

05.03.2019 | Igor Tabiš

Chorvátsky futbalista podpísal s našim klubom kontrakt do konca aktuálnej sezóny s následnou možnosťou opcie.

Ďalším hráčom, ktorý nám v jarnej časti pomôže k záchrane v najvyššej súťaži je Stjepan Vukovič. Rodák z chorvátskeho Splitu absolvoval po boku svojich nových spoluhráčov aj sústredenie v Turecku, následne sa 22-ročný obranca pripojil k nášmu tímu a podpísal kontrakt do konca aktuálnej sezóny. "Som veľmi šťastný, že môžem byť súčasťou FK Senica. Verím, že dokážem pomôcť tomuto tímu," povedal na úvod 22-ročný futbalista, ktorý ďalej pokračuje: "V tomto tíme je veľa dobrých hráčov. Ak budeme pracovať tvrdo, výsledky sa dostavia. Strávil som s chalanmi aj týždeň na sústredení v Turecku. Myslím, že tento tím má dobrý potenciál."

Chorvátsky futbalista v minulosti obliekal dresy mužstiev NK Uskok Klis či NK Mosor Zrnovica. Z pohľadu národnostného zloženia našej kabíny ide už o štvrtého chorvátskeho futbalistu, ktorý bude v tejto sezóne obliekať dres FK Senica. Vukovic doplnil trojicu chorvátskych legionárov Tešija - Klapan - Dangubič. "Osobne som pred príchodom do klubu nepoznal ani jedného z nich. Keď som mal ale 14 rokov a hral som za RNK Split, Marko (Tešija) hral v jednom zápas, v ktorom som bol podávačom lôpt. Odvtedy si ho pamätám. Som nadšení, že s nimi môžem byť v jednej šatni. Zároveň sa cítim viac uvoľnene, pretože sú po mojom boku a môžem s nimi komunikovať aj v našom jazyku," prezrádza Vukovič.

"Moja preferovaná pozícia na ihrisku je stredný obranca. Som pravák, častejšie strieľam góly s mojou hlavou," dodala na záver nová tvár FK Senica.

Vitaj v našom klube Stjepan!


 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Jeden sen, dvaja bratia

Jeden sen, dvaja bratia

26.5. | Redakce
V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

V tréningovom zápase proti Slovanu bezgólová remíza

23.5. | Redakce
V sobotu vyzveme v tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava

V sobotu vyzveme v tréningovom zápase ŠK Slovan Bratislava

22.5. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu