Nový investor v FK Senica

Nový investor v FK Senica

05.02.2020 | FK Senica

K dnešnému dňu nastala zmena vlastníka v FK Senica, a.s. Hlavný akcionár klubu, spoločnosť Peeble Beach Group, S.L., odstupuje ako kontrolná skupina klub spoločnosti Kosmos Invest s.r.o., ktorá je odteraz novým majiteľom FK Senica, a.s.

Vyjadrenie doterajšieho akcionára:

„Sme presvedčení, že toto rozhodnutie je to najlepšie pre klub, hráčov, zamestnancov a všetkých, ktorí majú radi klub FK Senica. Do klubu sme prišli pred viac ako 2 rokmi a chceli sme pomôcť zachrániť A-team pred zostupom, nakoľko bol na poslednom mieste tabuľky (to sa nám podarilo). Chceli sme odstrániť klubové dlhy vlastnými investíciami (urobili sme tak, pokiaľ sme mohli), chceli sme, aby náš tím súťažil o vyššie pozície v tabuľke. Dostali sme sa tam, ale už sme nemohli ďalej udržiavať krok s dynamikou slovenského futbalu z diaľky, takže sme museli urobiť to, čo bolo najlepšie pre klub. Ak by sme ako majitelia klubu mohli na našej ceste niečo zmeniť, je to ubezpečiť sa, že sme zverili riadenie klubu osobe s rovnakými hodnotami ako sú tie naše, zamestnancov klubu a ľudí zo Senice, ale neurobili sme tak, za čo sa chceme ospravedlniť.

Úprimne cítime, že nová skupina je pripravená a motivovaná posunúť klub na novú úroveň a sme radi, že sme im uvoľnili cestu. Budeme navždy fanúšikmi FK Senica a želáme len to najlepšie pre všetkých, ktorí sú s klubom spätí."

Peeble Beach Group, S.L.
bývalý akcionár FK Senica, a.s

As of today we are stepping down as the controlling group of the Football Club Senica, Kosmos Invest s.r.o. corporation, it is now the new owners of the team. We truly believe this is the best for the club, the players, staff and everybody that loves FK Senica.

We came to FK Senica over 2 years ago and wanted to help save the team from relegation as it was on the last place of the table (and we did), then we wanted to clean the clubs debts with our own investments (and we did until we could), we wanted our team to be competing for higher positions on the table and we got there but just couldn’t continue to keep up with the dynamics of the Slovakian Football from the distance any longer so we had to do what was best for the club. If we could change anything of our journey as owners of the team we would have make sure we trusted the management of the club to somebody with the same values as us, the employees of the club and the people of Senica but we didn’t and for that we want to apologize.

We sincerely feel that this new group is ready and motivated to take the club to a new level and we are happy to move over. We will be forever FK Senica’s fans and wish only but the best to everybody involved with the club.

Peeble Beach Group
former shareholder FK Senica, a.s.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

Akadémia aj naďalej bez tréningového procesu

13.3. | FK Senica
Prvé dve kolá nadstavby zrušené

Prvé dve kolá nadstavby zrušené

9.3. | FK Senica
Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

Dôležitý oznam pre rodičov detí v Akadémii FK Senica

9.3. | FK Senica

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu