Nemal som veľa práce, no nesťažujem si

Nemal som veľa práce, no nesťažujem si

19.10.2015 | Redakce

Michal Šulla sa postavil do senickej brány po takmer mesačnej pauze spôsobenej zranením. Naposledy sa 19. septembra na domácej pôde tešil z víťazstva 3:1 proti Podbrezovej, z troch bodov sa tešil aj teraz, keď jeho tím zdolal Ružomberok pod Čebraťom 1:0.

Senický gólman si navyše udržal čisté konto. „Veľa práce som v bráne nemal. Chalani predo mnou boli veľmi pozorní v defenzíve. V druhom polčase som musel riešiť jednu vážnu šancu súpera. Nesťažujem si ale, som rád, že som sa v bráne príliš nezapotil,“ hovorí senická jednotka v bráne Michal Šulla, ktorý pauzoval pre silne nakopnuté stehno. „Bol to krvavý koňar priamo na kosť. Inkasoval som ho v zápase s Podbrezovou. Je to už ale bez problémov. Žiadnu bolesť som necítil. Naopak, chytalo sa mi výborne,“ znejú dobré správy z úst Šullu.

Víťazstvo Seničanov prišlo po trojzápasových ligových suchotách. Po 90. min si v kabíne preto schuti zakričali. „Opäť sme pocítili chuť víťazstva. Bola dobrá nálada. Veríme, že nám takéto víťazstvo pomôže aj psychicky a odrazíme sa od neho,“ dodáva senický urastený brankár, ktorý sa už teší na najbližší duel so Skalicou. Záhorácke derby je na programe v nedeľu 25.10. o 14:00 na skalickej pôde. „Bude to určite špecifickejší zápas ako ostatné. Napriek tomu sa snažíme na neho pripravovať rovnako. Teším sa, že sa postavím do brány oproti Andrejovi Fišanovi, s ktorým som chytával v Senici,“ uzatvára Mišo Šulla.

 
Podobné články
Facebook
Twitter
Aktuálne na webe
Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

Z Grécka pricházda perspektívny mladík Ioannis Niarchos

21.9. | Redakce
Mládež v akcii: Výsledkový servis

Mládež v akcii: Výsledkový servis

21.9. | Redakce
V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

V šesťgólovom zápase prehra proti lídrovi

20.9. | Redakce

Copyright © 2020 FK Senica & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Celý obsah stránok je chránený podľa autorského zákona a jeho kopírovanie bez výslovného súhlasu redakcie je zakázané.
Povolená je citácia častí materiálov tu uverejnených s uvedením zdroja fksenica.eu